Little Dutch, Warsztat z narzędziami

699,00 zł

9 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS56564

Duży drewniany warsztat  z narzędziami z kolekcji 2022 od Little Dutch to genialna zabawka dla każdego majsterkowicza. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki uwielbiają prace manualne. Przykręcanie, wkręcanie i budowanie od postaw to nie lada wyzwanie i frajda dla każdego dziecka.  Mały budowniczy, będzie w stanie stworzyć wiele ciekawych budowli za pomocą 48 elementów. Zestaw jest bogato wyposażony przede wszystkim w duży i wygodny dla 3 latka stół, który jest niezwykle pomocny podczas budowania.  Wysokość blatu jest dostosowana do wieku dziecka i z powodzeniem już 3 latek może zaczynać przygodę konstruktorską.   
Drewniany warsztat z narzędziami  zawiera 48 elementów w tym:  
  • stolik do pracy  
  • imadło 
  • piłę 
  • młotek 
  • klucz 
  • poziomica 
  • dwie skrzynki na narzędzia  
  • 4 koła gumowane  
  • 15 śrubek różnego rodzaju i różnej wielkości  
  • tablicę kredową do projektowania  

 Tak bogate wyposażenie warsztatu pozwala na niezliczoną ilość konstrukcji. Ważne jest, że dzieci pracują w pozycji pionowej i ćwiczą motorykę małą. Zabawa drewnianym warsztatem daje ogromne możliwości i pobudza wyobraźnię. Uczy koncentracji, posługiwania się narzędziami, cierpliwości i dokładności. To  świetna zabawka łącząca nawet 3 pokolenia.  Warsztat z narzędziami wykonany jest z drewna posiadające certyfikat FSC. Pomalowany jest  modnych kolorach idealnych zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Zabawka pomalowana jest farbami na bazie wody, zatem wszystkie elementy są bezpieczne dla dziecka.  Jeśli szukasz prezentu dla 3 lub 4 latka warsztat z narzędziami Little Dutch będzie świetną zabawką dla małego majsterkowicza.  

Materiał: drewno z certyfikatem FSC, malowane farbami na bazie wody, bezpiecznymi dla dzieci Wiek rekomendowany dla drewnianego warsztatu : 3+
Wymiary: 85 x 36 x 55 cm

Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +
Oceny

Oceny 9 z 9

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


June 9, 2022 00:00

Warsztat z narzędziami

Mój mąż żałuje, że nie było takich zabawek jak był mały. Warsztat z narzędziami to genialna zabawka dla każdego małego chłopca. Polecam!

May 24, 2022 08:48

Frajda dla każdego

Mała rzecz, a cieszy. Świetna jakość elementów, dobre spasowanie. Można kombinować na wiele sposobów jak skręcić i złożyć śrubki, kółka itp. Za kwotę do 500 PLN jeszcze do przeżycia.

March 26, 2022 00:00

Super warsztat

Warsztat jest bardzo solidnie wykonany. Świetna zabawa dla małych majsterkowiczów mój synek spędza przy nim sporo czasu i za każdym razem robi nowe konstrukcje

December 28, 2020 10:06

Super jakość i ergonomia

Warsztat jest super dla dziecka, które uwielbia poznawać nowe mechanizmy. Drewniane elementy są bardzo bezpieczne dla dziecka. Pięknie komponuje się z pokojem synka u nas. Stabilnie stoi. Osobiście myślałem tylko, że jest ciut większy niż na zdjęciach ale z drugiej strony to nie ma znaczenia. Po prostu nie spojrzałem na wymiany.

July 24, 2020 13:03

Polecam!

Bardzo dobra jakość. Synek szczęśliwy :)

July 7, 2020 06:26

Warsztat

Widok zadowolonego dziecka jest najlepszym komentarzem.

June 6, 2020 18:10

Super warsztat nie tylko dla chłopców.

Pięknie wykonany drewniany warszt spełnił nasze oczekiwania i naszej córki, która uwielbia majsterkować. Wszystkie elementy ładnie wykonane.

May 30, 2020 19:50

Maisterkowicz

Bardzo polecam, ładnie wygląda solidnie wykonany. Ekstra!

January 17, 2020 14:47

Little dutch wooden workbench

Wood is good quality, sturdy structure and well crafted extras. I would recommend.