Janod, Układanka magnetyczna Pojazdy Magnetibook

75,65 zł

89,00 zł (oszczędź -13,35 zł)
6 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS26316

Układanka magnetyczna pojazdy to świetna kreatyna zabawka dla 3 latka. W niepozornie wyglądającym, jak książka, pudełku, znajdziemy 50 małych i większych elementów magnetycznych, które są częściami różnego rodzaju pojazdów. Umieszczone tam części układanki magnetycznej zawierają elementy kół, gąsienic, helikoptera, bolidu wyścigowego, łodzi podwodnej i wiele innych pojazdów. Do świetnej zabawy potrzebna jest już tylko kreatywność i niesamowita wyobraźnia dziecka.

Układanka magnetyczna pojazdy - kreatywność bez granic


Układanka magnetyczna pojazdy zawiera również w zestawie 18 kart, na których znajdziemy przykłady magnetycznych pojazdów. Karty z instrukcją układania przydadzą się dla dzieci 3-letnich, które stawiają pierwsze kroki w zabawie układanką magnetyczną pojazdy. Dla starszych dzieci to świetna kreatywna zabawa rozwijająca wyobraźnię. Chłopcy uwielbiają budować własne konstrukcje lub też różne roboty. Układanka magnetyczna pojazdy jest świetnym narzędziem do tworzenia nieskończonych wersji pojazdów. Kreatywne budowanie różnych pojazdów może być również zabawne.

Układanka magnetyczna w wygodnym opakowaniu

Tekturowe sztywne pudełko układanki magnetycznej Janod jest niezwykle trwałe i można je zabrać wszędzie ze sobą, czy w podróż na wakacje, czy do babci i dziadka. Gdy otworzymy pudełko, okładka staje się tłem do układania. Wewnątrz znajduje się magnes i dzięki temu elementy bardzo dobrze się trzymają tła. Układanka magnetyczna pojazdy daje dziecku nieskończoną ilość możliwości zabawy. W zestawie znajdują się małe i większe elementy, które można wykorzystać również do układania na lodówce lub na tablicy magnetycznej. Podczas tworzenia lub odtworzenia pojazdów, dziecko ćwiczy koncentracje, cierpliwość i kreatywność. To świetna zabawa dla małych i większych fanów motoryzacji.

Układanka magnetyczna pojazdy od Janod, przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia aż do 8 lat. Układanka pozwala na budowanie ciągle nowych konstrukcji i tylko wyobraźnia może być ograniczeniem. Dla dzieci 3-letnich jest to świetny trening ćwiczenia motoryki małej. Małe elementy wymagają większego skupienia i uwago podczas układania.

A ponieważ wiemy, że 6 - 8-latek ma nieskończoną ilość pomysłów, zatem układanka będzie ciągle interesująca na różnych etapach rozwoju.
Wygodna forma pudełka pozwoli w szybki sposób poukładać i schować zabawę na półkę. Układanka jest często polecana jako zabawka w podróży.
Ładne i estetyczne pudełko sprawia, że bardzo często sięgamy po układankę magnetyczną pojazdy jako pomysł na prezent dla chłopca z okazji 3 lub 4 urodzin lub innych okazji np. Dnia Dziecka czy od Mikołaja.

Specyfikacja układanki magnetycznej pojazdy : 

Sugerowany wiek dla układanki magnetycznej pojazdy : 3-8 lat
liczba elementów: 50
wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm

Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +
Oceny

Oceny 6 z 6

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


February 7, 2022 18:02

Świetna układanka magnetyczna

Układanka magnetyczna pojazdy jest rewelacyjna. Daje niesamowicie fajnie możliwości zabawy i układania. Mój 4 letni synek uwielbia układać samochody a teraz konstruuje różnego rodzaju obiekty latające. Zabawy i śmiechu jest pryz tym sporo ! Polecam super zabawka na prezent

December 4, 2021 10:44

Rewelacja

Świetna zabawa dla miłośnika konstruowania!

July 9, 2021 00:00

Janod, Magnetyczna układanka Pojazdy Magnetibook

Układanka świetnie sprawdziła się jako prezent urodzinowy. Jakość wykonania jest świetna + grafika prosta i zrozumiała dla najmłodszych :) Polecam.

May 9, 2020 20:11

Magnetic Book - doskonala zabawa

Bardzo fajna zabawa. Mamy pojazdy i corka 3,5 roku uwielbia. Wykonanie bardzo porzadne.

April 8, 2020 02:09

Zajmująca zabawa

Układanka zajmuje czas dzieciom. Zaciekawia. Można użyć jej w dwóch wariantach: sugerowanie się obrazkami układanek lub puszczenie wodzy fantazji. Obecnie czekam na to drugie :-)

June 11, 2018 11:35

Polecam

Zabawka idealna dla małych inżynierów. Bardzo dobrze wykonana. Bardzo dużo kombinacji.