Janod, Stolik edukacyjny duży drewniany Baby Forest

379,00 zł

6 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS21908

Wielofunkcyjny stolik edukacyjny to idealna zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Stół jest drewniany, okrągły i osadzony na czterech szerokich, stabilnych nóżkach, aby zwiększyć bezpieczeństwo jego użytkowania przez najmłodszych. Czerwony blat podzielony został na cztery przestrzenie, na których znajdują się kolejno: dwie pętle oraz tor ze ślimakiem, trzy piramidki, trzy kółka zębate oraz sorter kształtów. Każda z nich to inna zabawa, połączona z nauką: przesuwanie klocków po pętlach (na jednej znajduje się 10 kulek, na drugiej 2 kulki oraz ptaszek) czy po torze (ślimak) rozwija koordynację ruchową i małą motorykę, układanie piramidek (kurczak składa się z 4 elementów, miś i piesek – z 6) trenuje pamięć i logiczne myślenie, sorter pomaga rozróżniać kolory i kształty (gwiazda, koło, kwadrat, trójkąt i pięciobok), a koła zębate (mniejsze można poruszyć za pomocą bolca, na największym uchwytem jest zdejmowany, uroczy jeż) – pozwala zauważyć zależności przyczynowo-skutkowe.

Wiele różnorodnych funkcji sprawia, że zabawka szybko się nie znudzi, a piękne kolory i przyjazne postacie zwierzątek dodatkowo zaciekawiają i zachęcają dziecko do zabawy. Ponadto, wszystkie elementy stolika są wygodne do trzymania w małych rączkach.

wiek: 12-36 miesięcy

liczba elementów: 1

materiał: drewno, metal, tkanina

design: Francja

wymiary produktu: 40 x 40 x 56 cm

wymiary opakowania: 41 x 25 x 41 cm

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 6 z 6

4.83 od 5 Gwiazdki


83%

17%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


May 12, 2020 19:53

Polecam.

Stolik bardzo zainteresował moja 10-cio miesięczna córkę. Mam tylko małe zastrzeżenia co do jakości pomalowania elementów. Już po rozpakowaniu niektóre elementy miały odpryski w farbie.

February 24, 2020 20:30

Stolik edukacyjny Janod

Córka otrzymała stolik w prezencie na 1 urodziny. Solidnie wykonany, do skręcenia w zaledwie 2 minuty. Kolory nasycone, przykuwające uwagę dziecka. Elementy bez zadziorów, ale nie idealnie wyszlifowane/równe (nam to nie przeszkadza). Córka od tygodnia - kilkakrotnie w ciągu dnia (ok. 10 min.) - spędza czas przy stoliku, ćwicząc motorykę małą, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie... Sorter kształtów to jej ulubiona sekcja stolika. Na drugim miejscu plasuje się serpentyna kulek i piramida zwierzaków. Z perspektywy rodzica zmieniłabym ustawienie piramid. Ta najłatwiejsza jest najbliżej środka stolika (miętowy miś), pozostałe przy krawędzi. Są nieco trudne dla 1 rocznego dziecka (np.: wkręcanie śruby - żółta kaczka). Z biegiem dni, tygodni, na pewno dziecko opanuje tę umiejętność, ale na początku zafascynowane piramidami zwierząt, może się zniechęcić. Córeczka zadowolona to najlepsza rekomendacja:)

January 13, 2020 22:32

Super stolik efukacyjny

Polecam super stolik edukacyjny dla dzieci

January 13, 2020 17:55

Super produkt

Super produkt

December 27, 2019 14:48

Świetny

Jestem zachwycona stolikiem! Jest pięknie wykonany, kolory są żywe i naturalne, jest stabilny i ma idealną wysokość dla mojej rocznej córeczki. Nie umie jeszcze poradzić sobie ze wszystkimi zabawami-to plus, bo będziemy z niego korzystać dużej :) póki co, mamy go od około 3 tygodni i córka codziennie spędza przy nim mnóstwo czasu, stolik potrafi ja zając na dobre pol godziny na raz, przy czym co jakiś czas do niego wraca. Jest świetny! Polecam.

October 9, 2018 20:23

Idealny prezent na roczek

Stolik jest po prostu rewelacyjny!! Świetna jakość, piękne kolory, córka zakochana od pierwszego wejrzenia! Bawi się przy nim ciagle, a jest z tych dzieci, które na prawdę trudno czymś zainteresować na dłużej. Błyskawiczna przesyłka i bardzo miły kontakt :) Dziekuje i pozdrawiam!