Janod, puzzle muzyczne Mieszkańcy farmy,

105,00 zł

2 oceny/ocen

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Numer produktu: PS16628

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Drewniane puzzle muzyczne Mieszkańcy Farmy francuskiej marki JANOD to wspaniała pierwsza układanka dla malucha. Zestaw składa się z 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek (świnka, owca, ptaszek, krówka i konik) oraz drewnianej planszy-zagrody z wgłębieniami o kształtach tych właśnie zwierząt. Zadaniem dziecka jest dopasowanie zwierząt w odpowiednie miejsce na planszy. Kiedy tak się stanie, specjalny czujnik we wgłębieniu sprawi, że zabawka wyda dźwięk, charakterystyczny dla danego stworzenia. Specjalne uchwyty przy każdym z elementów ułatwiają małym rączkom zabawę. Taka układanka to idealny wstęp do prawdziwych puzzli, a poznawanie odgłosów zwierząt to doskonałe narzędzie empiryczne, które rozwija dziecięcy zmysł słuchu. 
Puzzle zapakowane są estetyczne kartonowe pudełko i idealnie nadają się na prezent.  

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.  

wiek: 18-36 miesięcy
wymiary produktu: 25 x 1,7 x 24 cm

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 2 z 2

3.5 od 5 Gwiazdki


0%

50%

50%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


April 13, 2020 16:48

Dźwięk uruchamiany nawet gdy zabawki nikt nie używa

Puzzle pięknie wykonane, jednak dźwięki uruchamiają się również wtedy gdy nikt się zabawka nie bawi (wystarczy przejść obok puzzli leżących na podłodze by wydały z siebie dźwięk). Oczekiwałabym, aby dźwięk był uruchamiany jedynie przez klocek umieszczony we właściwym polu, tak jednak nie jest.

October 21, 2019 21:49

Dobry

Puzzle ciekawią moja córeczkę. Solidnie wykonane. Jednak nie zawsze uruchamiany jest dźwięk podczas wkładania zwierzątek.