Zestaw Śliniak BLW i sztućce Over the Rainbow

143,65 zł

169,00 zł (oszczędź -25,35 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Kolory
Numer produktu: PS72418.1

BIBaDO to zestaw składający się z ergonomicznych sztućców oraz śliniaka z długim rękawem, które zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach od 6 miesiąca do 3 roku życia. Łyżeczka i widelec mają specjalnie wyprofilowane końcówki, które pozwalają dziecku łatwiej chwytać jedzenie i odkrywać smaki bez frustracji. Dodatkowo, końcówki widelca zostały zaprojektowane tak, aby chwytać jedzenie, a nie tylko rozdrabniać je w miseczce lub na talerzu. 
Śliniak BIBaDO to wodoodporny i plamoodporny produkt, wykonany z materiałów łatwych w czyszczeniu. Dzięki swojej inteligentnej konstrukcji, zapobiega bałaganowi podczas jedzenia i chroni ubranie dziecka przed zabrudzeniem. Śliniak można przymocować do krzesełka do karmienia za pomocą regulowanych pasków, co utrzymuje czyste i suche ubranie podczas posiłków. Produkt można prać w pralce w 40 stopniach, szybko wysycha, a nawet po wielokrotnym praniu, pozostaje wodoodporny. 

Produkt nie jest zabawką i zawsze powinien być używany pod nadzorem osoby dorosłej. Przed każdym użyciem należy sprawdzić produkt pod kątem uszkodzeń i sprawdzić temperaturę jedzenia przed karmieniem. Produkt jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, wykonany z PP i TPE oraz nie zawiera BPA. Importer to babee planet z siedzibą w Warszawie. 
Dzięki BIBaDO nauka samodzielnego jedzenia staje się wspaniałą przygodą zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców, a jedzenie może być przyjemnością bez obaw o brudzenie ubrania.

Można prać w pralce w 40 stopniach. Szybko wysycha. Nawet po wielokrotnym praniu, pozostaje wodoodporny.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.