Suavinex, smoczki do butelek XS Pro 2 szt wolny przepływ 0+

25,84 zł

29,90 zł (oszczędź -4,06 zł)
Rozmiar
Numer produktu: PS72267.1

Smoczki do butelek i smoczki uspokajające z linii SX Pro firmy Suavinex to wyjątkowy produkt, który został stworzony z myślą o naturalnym rozwoju jamy ustnej dziecka. Każda linia produktów Suavinex jest dopieszczana z najwyższą starannością, a najnowszy projekt smoczków z linii SX Pro to krok milowy w kierunku produktów, które wspierają prawidłowe ułożenie mięśni ust, języka i żuchwy dziecka podczas karmienia, dokładnie tak jak podczas naturalnego karmienia piersią.

Smoczki SX Pro posiadają fizjologiczny kształt, który jest zalecany przez stomatologów dziecięcych. Ten kształt pozostawia językowi więcej miejsca w jamie ustnej, co jest korzystne dla naturalnego ssania. Smoczki posiadają także dłuższą szyjkę, która dociera do połączenia twardych i miękkich warstw podniebienia, co potwierdzają badania naukowe, sprzyjając bardziej naturalnemu ssaniu. 

Szyjka smoczka została wyśrodkowana w stosunku do jego podstawy, co sprawia, że smoczek jest bardziej wygodny dla dzieci, które samodzielnie trzymają butelkę. Ponadto, smoczek posiada lekko zakrzywioną podstawę, która wspomaga prawidłowe ułożenie ust, języka i szczęki. Pozwala także na większą adaptację, ponieważ ssanie można ćwiczyć chwytając smoczek od najbardziej wygodnego dla dziecka miejsca.

Smoczki SX Pro wykonane są z ultra miękkiego, elastycznego i cienkiego silikonu, który imituje dotyk i teksturę brodawki sutkowej matki. Dzięki dużej elastyczności, idealnie dopasowują się do kształtu podniebienia dziecka, zapewniając wygodne i naturalne ssanie. Warto dodać, że smoczki SX Pro posiadają rekomendację Hiszpańskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Włoskiego Stowarzyszenia Specjalistów Ortodoncji, co potwierdza ich wysoką jakość i skuteczność w wspieraniu naturalnego rozwoju jamy ustnej dziecka. To rewolucyjny produkt, który z pewnością spełni oczekiwania wymagających rodziców.
Wolny przepływ +0m (ograniczony przepływ cieczy, do karmienia mlekiem w pierwszych dniach życia)
Smoczek ma wolny przepływ i zalecany jest dla dzieci już od urodzenia 
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.