Suavinex, Smoczek 100 % silikonowy fizjologiczny SX Pro 0-6m musztardowy

23,90 zł

26,00 zł (oszczędź -2,10 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Kolory
Numer produktu: PS72262.3

Smoczek SX PRO został stworzony z myślą o zapewnieniu Twojemu maluchowi jak najbardziej naturalnego i komfortowego doznania podczas ssania. Zaprojektowany z poszanowaniem naturalnego układu jamy ustnej noworodka, jego płaska budowa niemal nie daje się odczuć przez dziecko. Smoczek jest wykonany z bezpiecznego silikonu, pozbawionego jakichkolwiek plastikowych elementów oraz posiada delikatną tarczkę, która nie rani delikatnej skóry wokół ustka.
Dzięki swojemu płaskiemu i symetrycznemu kształtowi, zapewnia naturalne ułożenie języka i pracę mięśni jamy ustnej. Szyjka smoczka jest cieńsza i szersza, co pozwala na niemal całkowite zamknięcie ust dziecka, a także równomiernie rozłożenie nacisku na zęby i dziąsła. Płaska i symetryczna główka pozostawia więcej miejsca dla języka, dzięki czemu może on spoczywać w wygodnej pozycji. Smoczek SX PRO ma krótszą główkę, co sprawia, że idealnie przylega do struktur jamy ustnej malucha. Jego ultra miękki, cienki i elastyczny silikon imituje teksturę i kształt sutka matki, dostosowując się do kształtu podniebienia maluszka.

Smoczek SX Pro został zaprojektowany z poszanowaniem naturalnego układu jamy ustnej noworodka:
  • Jest dwustronny, niezależnie jak wsadzisz do budzi dziecka, będzie zawsze we właściwej pozycji.
  • Ma symetryczny i płaski kształt, pozwala na naturalne ułożenie języka
  • Smoczek ma jeszcze cieńszą i węższą szyjkę, pozwala na niemal całkowite zamknięcie buzi.
  • Płaska i symetryczna główka pozostawia językowi więcej miejsca.
  • Główka idealnie przylega do jamy ustnej maluszka.


 Ssanie smoczka uwalnia endorfiny, znane jako hormony szczęścia, co zapewnia Twojemu dziecku przyjemne uczucie ukojenia podczas snu lub na spacerze. Nasze smoczki zostały zatwierdzone przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej oraz zalecane przez Włoskie Stowarzyszenie Specjalistów Ortodoncji. Jesteśmy przekonani, że smoczek SX PRO to świetny wybór dla Ciebie i Twojego dziecka, a przy tym produkt ekologiczny - zapakowany w karton wykonany w 100% z recyklingu, co ułatwia odpowiednią segregację materiałów.

 Smoczek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 m
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.