Rabbit&Friends, Zestaw 3 silikonowych lampek białych Morskie

58,95 zł

83,00 zł (oszczędź -24,05 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Wzór
Numer produktu: PS72315.1

Lampki Mini Morskie to doskonały towarzysz dziecięcych wieczorów i nie tylko. Dzięki nim dzieci poczują się bezpiecznie w ciemności i łatwiej zasną. Paleta kolorów, w jakiej prezentują się lampki, tworzy przyjemny, harmonijny klimat w pokoju dziecka. Co więcej, obsługa jest bardzo prosta - wystarczy poklepać silikonową powierzchnię, by zmienić kolor świecenia.

Niezwykle ważne jest, że lampki są bezpieczne dla dzieci. Nie posiadają ostrych krawędzi ani nie nagrzewają się, dzięki zastosowaniu technologii LED. Lampki zasilane są bateriami CR 2025, a w zestawie znajdują się zapasowe baterie, co pozwala na długotrwałe korzystanie z produktu. Dodatkowo, wykonane są z certyfikowanego, bezpiecznego i wolnego od BPA silikonu, co daje gwarancję, że produkt jest w pełni bezpieczny dla maluchów.

Lampki świecą 7 kolorami i zmiana koloru następuje podczas poklepywania lampki. Lampki wyłączają się automatycznie po 60 sekundach. Są niezwykle miękkie w dotyki. Zasilane są na baterie, których ww zestawie jest po 2 szt do każdej lampki. 
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.