Quut ,Skoczek Hoppi Dino Lavender

249,00 zł

Treść: 1 szt.

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS75559

Oryginalny, sporych rozmiarów dmuchany skoczek Hoppi Dino belgijskiej marki Quut to świetna i rozwojowa rozrywka dla aktywnych maluchów. Idealny do domu, ogrodu lub na taras. Łatwy do napompowania (pompka w zestawie) i transportu. Skoczek przeznaczony jest dla dzieci od 2. roku życia (siedzisko na wysokości ok. 26 cm). Wykonany z bardzo wytrzymałego winylu, zachwyca niebanalnym designem i kolorystyką. Ma kształt wydłużonego uroczego dinozaura (duże oczy i wypustki na grzebiecie) z poręcznymi uchwytami po bokach głowy oraz piękne, intensywne kolory: lawendowy z jasnolawedowymi stopami, dinowe wypustki zaś są koralowe. Zabawka nadaje się idealnie do treningu równowagi, panowania nad własnym ciałem, koordynacji ruchowej i siły mięśni. Nadaje się także do relaksu na świeżym powietrzu. Pobudza wyobraźnię i kreatywność, zachęca do aktywności, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności.
 
Uwaga! Zaleca się nadzór osoby dorosłej podczas zabawy i niekorzystanie ze skoczka w pobliżu dróg, schodów czy na śliskiej powierzchni. Zabawkę należy też trzymać z daleka od ognia i źródeł ciepła.
 
Co wyróżnia tę zabawkę:- optymalne rozmiary i wysokość siedziska- poręczne uchwyty- niezwykła estetyka wykonania- pobudza wyobraźnię i kreatywność- wspiera rozwój ruchowy i zachęca do aktywności na dworze- trwałość- bezpieczeństwo używania- łatwe i szybkie nadmuchiwanie i spuszczenie powietrza (pompka w zestawie)- wygodna w transporcie i przechowywaniu- łatwa w utrzymaniu w czystości (myć powierzchniowo)- materiał wolny od BPA, ftalanów, lateksu
 
Zabawka idealnie nadaje się na prezent.  
produkt bezpieczny od: 2 l+
materiał: winyl design: Belgia
wymiary produktu: 70 x 30 x 50 cm
wymiary opakowania: 43 x 15,5 x 29 cm
zalecana maksymalna waga dziecka: 50 kg
bezpieczeństwo i jakość: EN71, ASTM F963, ST 2012, SOR / 2011-17, AS / NZS, ISO 8124    
 

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.