Plus-Plus Mini, Puzzle Po Numerach 250 Szt - Jednorożec

62,99 zł

Treść: 1 szt.

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS75206

Klocki Plus-Plus to nieograniczone możliwości zabawy. Możemy budować przestrzennie, konstrukcyjnie z płytkami i kółkami lub na płasko. Jeśli lubisz puzzle to ten zestaw jest dla Ciebie. Zestawy Puzzle po numerach to również poznawanie cyfr oraz nauka wielu wspaniałych kolorów. W każdym zestawie znajduje sie duża podkładka z gotowym szablonem wzoru. Rysunek z wrysowanymi elementami jest w skali 1:1, więc możesz układać bezpośrednio na podkładce. Zacznij od posortowania kolorów i rozłożenia podkładki. Układaj zgodnie z numerami na szablonie. Każda cyfra ma przyporządkowany kolor klocka Plus-Plus mini. Po ułożeniu układanki możesz swoje Plus-Plus Puzzle zawiesić na ścianie - piękna, własnoręcznie przygotowana dekoracja pokoju (rysunkowa instrukcja jak zrobić zawieszkę jest w środku opakowania).
Zestaw Puzzle po numerach Jednorożec składa się z następujących elementów:
- duża podkładka 55 x 27 cm
- 250 szt klocków Plus-Plus mini, mix 10 kolorów: pastelowy różowy, różowy, pomaranczowy, żółty pastelowy, żółty, zielony, niebieski, granatowy, biały, czarny
Jednorożca układamy z 250 szt Klocków Plus-Plus mini.
Klocki Plus-Plus można łączyć z innymi zestawami. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców powyżej 5 roku życia.
Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania.
Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.
Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. 
Zestaw rekomendowany dla dzieci 5-12 lat. 
Wyprodukowano w Danii
Wiek: 5+
OSTRZEŻENIE! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat.
 
 
          
Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +, 13 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.