UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Multi mam, balsam do pielęgnacji brodawek Protect

42,91 zł

49,90 zł (oszczędź -6,99 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS72254

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Multi-Mam Protect to wegański balsam przeznaczony do pielęgnacji brodawek sutkowych dla matek karmiących piersią. Ten naturalny produkt zawiera wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego i nie zawiera perfum i konserwantów, co sprawia, że jest delikatny dla wrażliwej skóry. Balsam Multi-Mam Protect chroni brodawki przed wysychaniem i pękaniem, jednocześnie przywracając funkcję bariery skórnej i pomagając zachować miękkość i elastyczność skóry.

 Formuła Multi-Mam Protect zawiera Lipex PreAct (olej Canola), Lipex Omega 3/6 (olejki roślinne, olej z Lnianki Siewnej), olej jojoba, masło shea, skwalan i olej z nasion słonecznika, które przyczyniają się do zachowania naturalnej zawartości tłuszczu w skórze, stanowiąc alternatywę dla lanoliny. Balsam Multi-Mam Protect został przebadany dermatologicznie i jest całkowicie bezpieczny dla matki i dziecka.

 Aby użyć produktu, należy przemyć ręce i sutki letnią wodą, a następnie delikatnie je osuszyć. Następnie należy delikatnie nakładać Multi-Mam Protect wsmarowując go w brodawki i okolice. Balsam można stosować bez żadnych ograniczeń, po każdym karmieniu piersią lub w razie potrzeby, a nie trzeba go usuwać przed rozpoczęciem karmienia piersią. Dzięki gładkiej konsystencji łatwo się aplikuje i zapewnia długotrwałą ochronę i pielęgnację brodawek sutkowych.  

Składniki: Lipex PreAct (olej Canola) Lipex Omega 3/6 (olejki roślinne, olej z Lnianki Siewnej) olej jojoba, masło shea, skwalan, olej z nasion słonecznika *formuła przebadana dermatologicznie.


Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.