Mobi, Gra Matematyczna

66,86 zł

84,00 zł (oszczędź -17,14 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS72501

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Mobi to powiew świeżego powietrza wśród gier edukacyjnych, dedykowana zarówno młodszym, jak i starszym matematykom. Ta szybka, uzależniająca i przenośna gra przynosi radość i wyzwanie całej rodzinie. Wprowadź swoje umiejętności matematyczne na nowy poziom, tworząc równania matematyczne w układzie podobnym do krzyżówki. Mobi zachęca graczy do szybkiego myślenia i logicznego rozwiązywania problemów, poprzez łączenie płytek z liczbami i operacjami matematycznymi.

Gra składa się z niebieskich płytek z liczbami oraz białych płytek ze znakami matematycznymi. Każdy gracz otrzymuje 7 niebieskich płytek, a pozostałe płytki zostają umieszczone liczbami do dołu na polu gry. Rozpocznij grę, gdy najmłodszy gracz powie "START". Wszyscy gracze odwracają swoje niebieskie płytki liczbami do góry i rozpoczynają budowanie drzewa równań, wykorzystując białe płytki ze znakami matematycznymi. Każdy gracz tworzy własne drzewo równań, starając się jak najszybciej pozbyć się swoich płytek.

 Mobi to nie tylko gra matematyczna, ale także praktyczne narzędzie do rozwijania umiejętności matematycznych. Poprzez liczenie, mnożenie, dodawanie, odejmowanie i dzielenie, gracze doskonalą swoje zdolności arytmetyczne w przyjemny i interaktywny sposób. Zapakowana w materiałową torbę w kształcie wieloryba, gra Mobi jest łatwa do przenoszenia i idealna na podróże oraz rodzinne spotkania. Zapewnij swojej rodzinie edukacyjną rozrywkę, która bawi i uczy jednocześnie. Mobi - gra matematyczna, która sprawi, że matematyka stanie się ulubioną dziedziną dla wszystkich członków rodziny.
Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +, 13 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.