Little Dutch, Torcik urodzinowy Błękitny

89,39 zł

109,00 zł (oszczędź -19,61 zł)
Treść: 1 szt.

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

szt
Numer produktu: PS76556

🎈🎉 Torcik Urodzinowy Drewniany – Codzienna Fiesta Kreatywności!


🍩 Torcik Urodzinowy Drewniany – Odkryj Smak Fantazji!


Hip hip hurra! Wyciągnij girlandy, bo z naszym Torcikiem Urodzinowym Drewnianym każdy dzień to powód do świętowania! Kreuj urodzinowy nastrój, dekorując sześcienne kawałki tortu naszymi drewnianymi dekoracjami: przepyszne makaroniki, pączki, wspaniałe tęcze, zwierzęce towarzystwo i puszyste chmurki bitej śmietany. Każdy gość będzie zachwycony otrzymanym kawałkiem – to przysmak dla zmysłów i wyobraźni!


 🎨 Torcik drewniany na urodziny  – Wyobraźnia w Bogatej Palecie


Drewniany Torcik Urodzinowy od Little Dutch to zaproszenie do świata wyjątkowej zabawy, stworzonej z myślą o bezgranicznej kreatywności dzieci. Malowany w przepięknych, pastelowych barwach, używając bezpiecznych farb, torcik pachnie radością z każdym postawionym krokiem na tej urodzinowej ścieżce przygód.

 🐾 Torcik Urodzinowy Drewniany – Na Tropie Zabawnych Kształtów


Zestaw zawiera sześć kawałków tortu na tacy, łopatkę do serwowania, słodkie dekoracje i nawet leśnych przyjaciół! Każdy dekoracyjny element od makaronika po lwiątko dodaje indywidualnego charakteru świątecznemu kąskowi. Elementy z rzepami pozwalają kawałkom tortu trzymać się razem, dając możliwość dzieciom na bezproblemowe tworzenie i kreowania swojego cukierniczego arcydzieła.

 1️⃣2️⃣3️⃣ Torcik Urodzinowy Drewniany – Licz na Zabawę!


Niech torcik stanie się również twoim kalendarzem! Czekoladowe cyfry od 1 do 5 pozwolą zaznaczyć wiek solenizanta lub stworzyć zabawne kombinacje numeryczne. To nie tylko droga do uczenia się liczb, ale również przysłowiowa "wiśnia na torcie" tej edukacyjnej zabawki.

 🎁 Torcik Urodzinowy Drewniany – Prezent Gwarantujący Uśmiech


Niech ten Torcik Urodzinowy Drewniany będzie prezentem, który zawsze jest gotowy do akcji. Przygotuj mieszankę tradycji i innowacji, pudełko pełne kreatywności i ponadczasową zabawkę, która będzie wspomagać rozwój koordynacji, motoryki małej i cierpliwości maluchów, bawiąc je przez wiele godzin.

Wiek: rekomendowany od 3-go roku życia
Wymiary: 13 x 18 x 18 cm 
Sposób mycia: przetrzeć wilgotną szmatką
Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.