Little Dutch, Karuzela do łóżeczka drewno Baby bunny

320,00 zł

349,00 zł (oszczędź -29,00 zł)
Treść: 1 szt.

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

szt
Numer produktu: PS76309

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Karuzela Króliki do Łóżeczka – Czarująca Melodia Snu od Little Dutch 🎶🐰


Drewniana karuzela do łóżeczka  Baby Bunny od Little Dutch wnosi magię i spokój do pokoju każdego maluszka. Idealnie łącząc funkcjonalność i design, jest nie tylko zabawką, ale przede wszystkim urządzeniem wspomagającym rozwój Twojego dziecka.

Przytulne króliczki z kolekcji Baby bunny z pewnością oczarują malucha, zapewniając mu wspaniałe tło do snu i odpoczynku. Solidność i Bezpieczeństwo Karuzeli Króliki Stabilność karuzeli zapewnia specjalnie wyprofilowany pałąk wykonany z drewna, dzięki czemu zabawka jest bezpieczna i trwała. Łatwy montaż do dziecięcego łóżeczka gwarantuje, że króliczkowa karuzela będzie zdobić wnętrze pokoju przez wiele lat.

 Sensoryczny rozwój z karuzelą króliki


Pięć uroczych zabawek z serii Baby bunny, które zawieszone są na karuzeli, sprawia, że staje się ona znakomitym narzędziem stymulującym zmysły wzroku, słuchu oraz koordynacji ręka-oko u najmłodszych.

 Karuzela do łóżeczka  bunny – Melodyjne Marzenia


Słuchać „Somewhere Over the Rainbow” w wykonaniu tej karuzeli to jak podróżować marzeniami do krainy baśni. Delikatne nuty pozytywki ukołyszą Twoje dziecko do snu, zabierając je w pełną spokoju i rozwijającą wyobraźnię podróż.

 Karuzela Króliki – Estetyczny Akcent w Pokoju Dziecka Zarówno sam drewniany pałąk, jak i zawieszone na nim króliczki, nadają wnętrzu ciepło i urok. Karuzela Baby Bunny jest nie tylko zabawką, ale również dopełnia wystrój, nadając mu unikalnego, dziecięcego charakteru. Kolekcja Baby Bunny – W Pełni Karuzela Króliki Karuzela do łóżeczka Baby bunny od Little Dutch została zaprojektowana tak, aby harmonijnie współgrać z innymi produktami z tej samej linii. Tworzy spójną i łagodną przestrzeń, która sprzyja rozwojowi i odpoczynkowi. Ta drewniana karuzela króliki to niezawodny wybór dla każdego, kto poszukuje prezentu, który łączy w sobie wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i unikalny design, przy jednoczesnym wspieraniu rozwoju dziecka w taki sposób, który sprawia, że każde uśpienie staje się przygodą.


Wiek rekomendowany: 0-6mc
Wymiary: 37 x 52 x 75 cm
Wymiary opakowania: 7,5 x 35 x 35 cm
Zgodność z normą: EN-71-1-2-3
OSTRZEŻENIE! Zabawkę należy montować na łóżeczku poza zasięgiem dziecka. Aby zapobiec możliwym obrażeniom, należy zdjąć zabawkę, gdy dziecko zacznie próbować podnosić się w pozycji do raczkowania i wstawać wewnątrz łóżeczka. Wymagany montaż przez osobę dorosłą.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.