Lilliputiens, Drewniany domek dźwiękowy Farma

209,00 zł

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 24h

Wzór
Numer produktu: PS72411.1

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Drewniany domek dźwiękowy z kolekcji Farma belgijskiej marki Lilliputiens to niezwykle kreatywna i rozwijająca zabawka dla małych odkrywców. Zawiera 4 drewniane zwierzątka w kształcie figur geometrycznych, które można sortować według koloru i kształtu, a także wkładać do domku przez odpowiednie otwory. Każde z nich wydaje też dźwięki, co dodatkowo pobudza zmysł słuchu dziecka. Dodatkowo, na ścianach domku umieszczone są rośliny, okienka i zwierzęce postacie, co zachęca do snucia opowieści i odtwarzania sytuacji z życia na farmie. Zabawka rozwija koordynację ręka-oko oraz małą motorykę, aktywizuje zmysł wzroku, dotyku i słuchu, uczy rozpoznawania kształtów. Jest solidnie wykonana i bezpieczna dla dziecka. Idealnie nadaje się na prezent na roczek.
Drewniane zabawki Lilliputiens są perfekcyjnie wykończone i pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi, a piękny design ma istotny wpływ na kształtowanie się u malca poczucia estetyki.  

Zabawka : 
  • Rozwija koordynację ręka-oko i małą motorykę poprzez chwytanie, obracanie, przesuwanie, wkładanie, wyjmowanie, zamykanie i otwieranie elementów zabawki.
  • Aktywizuje zmysł wzroku, dotyku i słuchu, uczy rozpoznawania kształtów i dźwięków poprzez interakcję z różnymi elementami zabawki.
  • Zachęca do snucia opowieści i odgrywania ról, rozwijając wyobraźnię i kreatywność dziecka.
  • Pomaga w nauce sortowania kształtów i kolorów, a także uczy pojęć związanych z życiem na farmie poprzez wirtualną grę w odtwarzanie codziennych sytuacji.

wiek rekomendowany: 12 m +
materiał: drewno FSC, filc
design: Belgia wymiary produktu: 15 x 15 x 18,5 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001
Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +, 5 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.