Janod, Magnetyczna układanka Sport Magnetibook

71,20 zł

89,00 zł (oszczędź -17,80 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS72322

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Magnetibook to niezwykła zabawka, która zapewni Twojemu dziecku wiele godzin radości i twórczej zabawy. Ta konkretna wersja, zatytułowana “Sport”, przenosi maluchy w świat sportowców i olimpijczyków. Dzięki 64 kolorowym magnesom, reprezentującym różne części ciała sportowców oraz elementy sprzętu, Twoje dziecko może stworzyć przedstawicieli wielu dyscyplin, takich jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy szermierka na wózku inwalidzkim.

Możliwości tworzenia są praktycznie nieograniczone, a dołączone karty z ilustracjami ułatwiają dziecku dobór odpowiednich komponentów i zainspirują je do własnych projektów. Magnetyczna układanka Magnetibook to także doskonały sposób na rozwijanie zdolności manualnych i logicznego myślenia u dziecka.

Łączenie magnesów w różne wzory wymaga precyzji i skupienia, co pozytywnie wpływa na koncentrację malucha. Zabawka ta jest także świetnym narzędziem do kreatywnego projektowania, co z kolei rozwija wyobraźnię dziecka. Magnetibook Sport to nie tylko edukacyjna układanka, ale także piękna i funkcjonalna książka. Opakowanie w formie książki z okładką wykonaną ze sztywnego kartonu chroni magnesy przed zgubieniem, a plansza magnetyczna umieszczona wewnątrz pozwala na wygodne przechowywanie i zabawę w dowolnym miejscu. Magnesy z kolei są wykonane z trwałego materiału, dzięki czemu zabawka ta służyć będzie maluchowi przez długi czas.

To doskonały prezent dla każdego małego miłośnika sportu i kreatywności!

wiek: 3-8
liczba elementów: 64
materiał: magnes/ twardy karton
wymiary produktu: 19 x 4 x 26
waga produktu: 0,69 kg wymiary
opakowania: 19 x 4 x 26 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.