EZPZ, Zestaw silikonowych gryzaków sensomotorycznych zielony

68,00 zł

85,00 zł (oszczędź -17,00 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Kolory
Numer produktu: PS72517.2

EZPZ to marka amerykańska, która oferuje zestaw trzech gryzaków sensomotorycznych o nazwie Oral Development Tools (ODT). Narzędzia te wspierają rozwój ust dziecka, poprawiają umiejętności żucia, gryzienia i mówienia. Zestaw składa się z narzędzi o różnych kształtach i rozmiarach: Tiny, Mini i Happy. Są wykonane z bezpiecznego silikonu spożywczego, łatwe do czyszczenia i przechowywania. ODT pomagają w czyszczeniu jamy ustnej, są przydatne podczas ząbkowania i wprowadzają do artykułowania dźwięków.


Gryzak Tiny przypomina łyżeczkę: na główce ma wypustki sensoryczne, stymulujące domykanie ust (pomaga m.in. w zmniejszaniu ślinotoku), a otwór w środku trenuje unoszenie języka, co poprawia zdolność połykania. Ruch unoszący języka to przy okazji również wstęp do artykułowania głosek n, t i d.

Wiek: 3 m +
Wymiary: Tiny 11,7 × 4,3 × 2,3 cm Mini 6,9 × 8,9 × 1,3 cm Happy 11,2 × 2,3 × 2,3 cm Materiał: 100% silikon

Gryzak Mini ma postać uroczej owalnej buźki i został opracowany m.in. w celu zwiększania siły szczęki i nauki żucia. Wybrzuszenia sensoryczne wokół pobudzają okolice ust i dodatkowo zachęcają do rozszerzania warg podczas karmienia. Ćwiczenia te stanowią wprowadzenie do wymowy głosek e, s i z.

Gryzak Happy został zaprojektowany, by kształtem przypominać palec. Ma za zadanie pomagać dziecku w opanowaniu umiejętności gryzienia i żucia, stymulować język i usta do mocniejszego przełykania oraz przygotować do picia przez słomkę. Jednocześnie wprowadza do artykułowania takich głosek jak o czy w.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.