Cleverclixx, Klocki Magnetyczne Ball Run Creative Pack Pastel 70 El.

337,50 zł

375,00 zł (oszczędź -37,50 zł)
Treść: 1 szt.

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS76912

Cleverclixx - Pastelowy kulodrom. Zestaw kreatywny 70 elementów 

Ten zestaw w pastelowych kolorach zawiera 70 elementów. Dzięki temu możesz od razu rozpocząć wspaniałą budowę z naszych płytek magnetycznych. Magnesy mają w sobie coś magicznego i oddziałują na wyobraźnię dzieci. Zestaw Cleverclixx oraz kreatywność i fantazja Twojego dziecka to wszystko, czego potrzebujecie, by budować fantastyczne konstrukcje i realizować nowe pomysły na doskonałą zabawę. Wszystkie zestawy Cleverclixx są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu można dowolnie rozbudowywać własną kolekcję.

Klocki, które "rosną" razem z dzieckiem!
Cleverclixx „rośnie” razem z Twoim dzieckiem. Dzieci już w wieku 3 lat mogą poznawać podstawowe zasady budowania konstrukcji 3D. Z czasem będą tworzyć bardziej złożone budowle. W szkole podstawowej płytki są przydatnym narzędziem do nauki matematyki.

Baw się, składaj, buduj i rysuj!

Płytki magnetyczne Cleverclixx to zabawka o otwartej formule. Wielką zaletą tego typu zabawek jest to, że są niezwykle wszechstronne. Pozwól swojemu maluchowi samodzielnie odkrywać, jak może się nimi bawić. W ten sposób pobudzisz wyobraźnię dziecka i zachęcisz je do trenowania kreatywności.

Ale to nie wszystko! Możesz także tworzyć z płytek obrazki na grzejniku lub innych powierzchniach, na których da się przyczepić magnes. Baw się, rysując wszelkiego rodzaju litery i cyfry zmazywalnymi markerami, i trenuj swoją kreatywność z zestawami płytek magnetycznych Cleverclixx.

Cleverclixx doskonałe do nauki metodą STEAM

Niezależnie od tego, czy dziecko bawi się samo czy z przyjaciółmi i/lub rodziną, zabawki Cleverclixx zachęcają do nauki metodą STEAM oraz do ćwiczenia i rozwijania motoryki. Coraz częściej wykorzystuje się je także w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Na czym polega metoda STEAM i dlaczego jest tak popularna?

STEAM w edukacji to połączenie pięciu dziedzin: S – Science (nauka), T – Technology (technologia), E – Engineering (inżynieria), A – Arts (sztuka) i M – Mathematics (matematyka). Jesteśmy przekonani, że STEAM nie jest jedynie trendem, ale odzwierciedla ważną zmianę w edukacji. Jej celem jest położenie nacisku na praktyczny wymiar edukacji. Dzięki temu dzieci będą dorastać, nabywając i rozwijając umiejętności niezbędne do znalezienia dobrej pracy i późniejszego działania na rzecz własnej społeczności.

Co wyróżnia klocki Cleverclixx:

Niezwykłe wzornictwo - pastelowe kolory i unikalny design każdego zestawu
Są funkcjonalne i trwałe - dzięki mocnemu nitowaniu oraz użyciu ultradźwięków do łączenia plastikowych części
Silne magnesy każdego klocka - zapewniają stabilne konstrukcje
Bezpieczne dla dziecka - bez BPA i zrobione z wolnego od miedzi plastiku MABS
Idealnie leżą w dłoni dziecka
Do zabawy dla każdego - przedszkolaka, starszaka a nawet dorosłych - szerokie możliwości samodzielnej lub wspólnej zabawy
Klocki posiadają certyfikaty: CPSC, CE, EN71, ASTMW opakowaniu:

8 giętych platform
8 długich prostych rurek
6 giętych rurek (1/4 okręgu)
5 krótkich prostych rurek
12 rurek w kształcie litery U
24 kwadraty z otworami
6 kulek
1 miska


Poznaj Cleverclixx

Naszą pasją jest tworzenie zabawek edukacyjnych, które pobudzają ciekawość i rozwijają kreatywność. Pragniemy, by dzięki nim dzieci pokochały naukę. Uważamy, że uczenie się powinno być przyjemne, a wiedzę można przekazywać w sposób zrozumiały i z użyciem innowacyjnych metod. Dlatego staramy się projektować zabawki, które podczas zabawy nie tylko sprawiają dzieciom radość, ale także inspirują je do poznawania i badania otaczającej je rzeczywistości (np. właściwości ruchu czy zasad konstruowania) oraz do zdobywania nowych umiejętności.
Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.