Beaba Silikonowy Zestaw Do Posiłków

199,00 zł

Treść: 1 szt.

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS72996

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Silikonowy zestaw do posiłków francuskiej marki BEABA składa się z :
  • trójdzielnego talerzyka,
  • kubka z pokrywką z ustnikiem,
  • łyżeczki treningowej
  • 2. stopnia i śliniaka z kieszonką.

Wszystkie elementy zestawu charakteryzuje ergonomiczny, zaokrąglony kształt i miękkie, gładkie brzegi.
Podział talerza na trzy przestrzenie (150 ml + 90 ml + 90 ml) pozwala podzielić posiłek na porcje, co ułatwi malcowi naukę samodzielnego jedzenia oraz właściwe komponowanie posiłków. Wyższe boki pomagają dziecku samodzielnie nabierać jedzenie. Naczynie ma na spodzie antypoślizgową przyssawkę, dzięki czemu jest stabilne i dobrze trzyma się stołu.
Kubeczek ma dwa szerokie ucha, ułatwiające maluchowi samodzielne trzymanie naczynia oraz pokrywkę z wygodnym ustnikiem, który stanowi łagodne przejście z picia z butelki na picie z kubeczka. Na kolejnym etapie rozwoju pokrywkę można zdjąć, a malec będzie opanowywał picie z otwartego naczynia. Rozmiar i pojemność (170 ml) oraz antypoślizgowa powierzchnia sprawiają, że dziecko bez trudu utrzyma kubek w dłoniach i uniesie go do ust. Nadaje się zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów.
Silikonowa łyżeczka idealnie dopasowuje się do dziecięcej buzi i jest bezpieczna dla delikatnych dziąseł maluszka. Profilowany uchwyt sprawia, że łyżeczka jest bardzo wygodna do trzymania przez dziecko i przez osobę dorosłą podczas karmienia dziecka. Nadaje się również do podawania pokarmów ze słoiczka. Łyżeczkę można ją odłożyć tak, by główka nie dotykała powierzchni, dzięki czemu jej używanie jest o wiele bardziej higieniczne.
Śliniak jest giętki i lekki, a u dołu, na całej szerokości zakończony wyprofilowaną kieszonką na spadające jedzenie. Wygodne zapięcie na silikonowe „guziczki” ma regulowaną szerokość, dzięki czemu nie uwiera i nie krępuje ruchów dziecka, a przy tym utrzymuje śliniak we właściwym miejscu. Swobodzie ruchów służą także wyprofilowane boki śliniaka.
Zestaw utrzymany jest w zgaszonych odcieniach zieleni i szarości. Naczynia można zaleca się myć rę tego produktu dobierz inny produkt BEABA w tej samej lub zbliżonej gamie kolorystycznej.
Wiek: 8 m+Materiał: silikon BPA freeWymiary opakowania: 210 x 90 x 230/255 mmWaga: 570 gr
Francuska marka Beaba powstała w 1989 roku, aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie, rozwiązań. Najmocniejszą stroną firmy są jej twórcy – eksperci w swoich dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym funkcjonalnych i łatwych w obsłudze. Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie, a także za nowoczesny design i modne, stonowane kolory.
 
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.