Żyrafa Sophie

82,00 zł

29 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS79

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Żyrafa Sophie to kultowa francuska zabawka, która od 50 lat jest ulubienicą wszystkich małych Francuzów, a od niedawna cieszy się ogromnym powodzeniem wśród polskich dzieci.

 

Skąd pochodzi jej Imię ?
Urodziła się 25 maja 1961 w dniu świętej Zofii (Sophie) we Francji – stąd jej francuskie imie  Sophie.

 

Wysoka na 18 cm, gumowa figurka żyrafy ma same zalety, które doceniają dzieci już od pierwszych dni swego życia. Zabawka jest w 100 % wykonana z naturalnej gumy otrzymanej z drzewa gumowego Hevea, dzięki czemu jest miękka, delikatna w dotyku i bezpieczna dla niemowląt, a przy okazji pomoże ukoić ból podczas ząbkowania. Brązowe cętki, które tak przyciągają uwagę niemowląt, są pomalowane bezpiecznym dla dzieci barwnikiem spożywczym. Długa szyja i cienkie nogi umożliwiają  łatwe chwytanie Sophie w małe rączki  i staje się ulubioną zabawką w łóżeczku, na spacerze, i również w kąpieli.

Po naciśnięciu na żyrafę Sophie, wydobywa się dźwięk piszczałki, który na pewnym etapie rozwoju dziecka szczególnie go zainteresuje. 

 

Żyrafa Sophie jest wyjątkową zabawką niemowlęcą, która stymuluje następujące zmysły dziecka :

 

Wzrok – w pierwszych miesiącach życia wzrok niemowlęcia dostrzega przede wszystkim kontrastowe elementy, w szczególności ciepłe barwy pomarańczowo-brazowawo-czerwone. Sophie stymuluje wzrok dziecka przyciągając jego uwagę do brązowych cętek znajdujących się na całej jej powierzchni. Dziecko z  łatwością rozpoznaje żyrafę Sophie i staje się ona znajomym przedmiotem dla niemowlęcia, a często jego pierwszą zabawką.

 

Słuch – Żyrafa Sophie po naciśnięciu wydaje charakterystyczny dla niej dźwięk piszczałki. Stymuluje słuch i wpływa na koordynacje ruchową małych rączek dziecka,  a następnie pomaga mu w zrozumieniu połączenia pomiędzy przyczyną i skutkiem.

 

Smak -   żyrafa Sophie jest zrobiona w 100% z naturalnej gumy i farby spożywczej. Jest   całkowicie bezpieczna dla dziecka. Zrobiona z naturalnej gumy (bez ftalanów) i barwiona farbą spożywczą, jest  bezpieczna dla zdrowia dziecka. Jej obła budowa i wiele części łatwych do żucia (uszy, rogi, nogi) czynią ją świetnym remedium na ukojenie dziecięcych dziąsełek  podczas ząbkowania.

 

Dotyk – zabawka jest niezwykle przyjemna i delikatna w dotyku niczym skóra mamy co z pewnością stymuluje fizjologiczne i emocjonalne reakcje niemowlęcia, które uspakajają  i sprzyjają zdrowemu rozwojowi i dobremu samopoczuciu dziecka. Kształt zabawki jest idealny dla małych rączek, które mocno chwytają przedmioty w swoim zasięgu. 

Wszystkie te cechy wpływają na to, ze każde dziecko, które pozna żyrafę Sophie od razu staje   się jej  wiernym przyjacielem.

 

Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296

Na oryginalnym pudełeczku znajduje się naklejka "I was born in Paris", a w środku pudełka dyplom, który można uzupełnić informacjami o maluszku, jego zdjęciem oraz imieniem osoby, od której otrzymała swoją przyjaciółkę Sophie w prezencie, idealny do oprawienia w ramki.

 

Fabryka Wafelków.pl jest sklepem patronackim Żyrafy Sophie. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Zgodnie z polityką francuskiego producenta Sophie, firmy VULLI S.A., Żyrafy Sophie nie można kupić za pośrednictwem serwisu aukcyjnego ALLEGRO ani innych polskich serwisów aukcyjnych. Oryginalna Sophie jest dostępna tylko w miejscach, które zostały wybrane i sprawdzone pod względem stosowania zasad fair trade i fair play i otrzymały autoryzację.


Jeżeli spotkasz na Allegro lub w nieautoryzowanym punkcie sprzedaży zabawkę wyglądającą jak Sophie, nazywaną jej imieniem – pamiętaj o tym i nie daj się oszukać. Za Sophie lub produkt podobny do niej, kupiony u nieautoryzowanego sprzedawcy, oraz za możliwe niekorzystne skutki użycia tego produktu przez dziecko, a także za jego wady użytkowe, nie bierze odpowiedzialności ani francuski producent, ani jego przedstawiciel w Polsce, firma Sophie de Vulli.
Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296, ważna do 30.06.2012 roku, została wydana dla firmy Sophie de Vulli na Sophie la girafe w pudełku kartonowym, z naklejką „Born In Paris In 1961” (na zdjęciu), wraz z dyplomem w środku, który można personalizować. Produkty, których dotyczy ta opinia można kupić tylko i wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Nikt inny nie ma możliwości sprzedaży produktów objętych tą opinią i nikt poza firmą Sophie de Vulli oraz partnerami wskazanymi na stronie www.zyrafa-sophie.pl nie ma prawa się tą opinią posługiwać.

 

Opis i zdjęcia użyte w prezentacji Żyrafy Sophie w sklepie interentowym www.FabrykaWafelkow.pl  są chronione prawem autorskim i niedozwolone jest kopiowanie ich i wykorzystywanie ich lub ich elementów do celów komercyjnych bez zgody właścicieli praw autorskich.

Uwaga: ze względu na to, że Sophie jest produktem z naturalnej gumy, nie wolno jej sterylizować. Zabawkę należy myć wodą i mydłem i po umyciu wycierać do sucha.

W 2009 roku Sophie otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296

Wyprodukowano we Francji

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +
Oceny

Oceny 29 z 29

4.9 od 5 Gwiazdki


90%

10%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


October 6, 2020 10:16

Żyrafka Sophie

Warto było kupić żyrafę. Nie wiem co takiego ta zabawka ma w sobie, ale moje 6-cio miesięczne niemowlę od razu zaczęło ją gryźć, a żyrafa była kupiona właśnie dokładnie do tego celu i super, że piszczy.

June 9, 2020 14:21

Super produkt

kupiłem już 3 żyrafę znajomym w prezencie. sprawdza się wspaniale

June 5, 2020 13:19

Zyrafka

Piekna żyrafka ! Synek posiada już jedna, bardzo pięknie wykonana. Sprawdza się u nas przy trudnym ząbkowaniu . Zamówiłam kolejną na prezent i bardzo polecam !

May 11, 2020 17:47

Sophie jest super!

Sophie jest super!

May 5, 2020 19:32

Żyrafa

Idealna zabawka dla dziecka. Już 4 miesięczne niemowlę chętnie się nią bawi a i spełnia funkcję gryzaka przy ząbkowaniu

May 4, 2020 12:17

Żyrafa Sophie

Hmmm cóż mogę napisać przy pierwszym dziecku długo się zastanawiałam czy kupić i odpuściłam przy drugi szkrabie zdecydowałam się na kupno i nie żałuję żyrafa zawładneła jego serce i się z nią nie rozstaje tylko ciumka kopytka, uszka,buzke co tylko może

September 17, 2019 13:57

Żyrafa Sophie

Żyrafa Sophie

February 9, 2017 20:15

chwalę Sophie

Jedna wnuczka wychowała się na Sophie, teraz kupuję dla drugiej. Nie ma lepszego sprzętu do gryzienia, obmacywania i piszczenia! świetna

October 31, 2016 11:10

Zyrafka

Znam Żyrafkę od wielu lat; każde dziecko we Francje ja dostaje od rodziców, albo dziadków. Powiem szczerze- na początku nie bardzo mi się podobała- mam na myśli design. Ale postanowiłam ja kupić dla mojego malucha ponieważ znam producenta i wiem, ze jest bezpieczna. To znaczy zrobiona z naturalnego kauczuku. Zakup chyba był trafiony, mały obgryza jej uszka i kopytka. Wyglada na zadowolonego.

June 7, 2016 10:27

Żyrafa Sophie

Gryzaczek nie jest tani ale wart swojej ceny. Wcześniej kupiliśmy kilka innych mój synek nawet na nie nie spojrzał. Zosia, bo tak ją nazywamy jest ulubioną zabawką synka. Jest mięciutka i fajnie piszczy. Polecam.