Babiators, Okulary przeciwsłoneczne Keyhole - Clean slate 6+

87,20 zł

109,00 zł (oszczędź -21,80 zł)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS69473

Okulary dla dzieci marki Babiators model Keyhole w kolorze Clean slate to połączenie wytrzymałości, stylu, a przede wszystki zdrowia dla oczu twojego malucha. Dzięki gumie z jakiej są wykonane okulary dla dzieci są wytrzymałe na uszkodzenia takie jak wygięcie czy wykręcenie. 

Marka Babiators jako jedyna na rynku oferuje małym klientom gwarancję Lost & Found, która gwarantuje wymianę na nowy egzemplarz w przypadku zgubienia lub uszkodzenia w ciągu roku od zakupu. Jest to niebywały plus jeśli chodzi o wybór właśnie tej marki. 

Rodzice szukając okularów dla dzieci kierują się przede wszystkim odpowiednią jakością szkieł tak, aby oczy dziecka były dobrze zabezpieczone przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. 

Okulary dla dzieci Babiators gwarantują ochronę oczu na wysokim poziomie. Szkła zapewniają 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV: UVA, UVB i UVC, dodatkowo posiadają nawyższą klasę optyczną (1), która nie zniekształca obrazu. Posiadają kategorię 3 jeśli chodzi o przyciemnienie soczewki. 

Okulary dla dzieci Babiators wykonane są z wolnych od BPA materiałów, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. 

Rozmiar: dopasowanie okularów zależy od dziecka i jest bardzo indywidualne. Zachęcamy do zapoznania się z wymiarami podanymi na zdjęciu. Jeśli dziecko znajdję się między rozmiarami zalecamy zamówienie mniejszego rozmiaru. 

Najważniejsze cechy: 

  • najwyższa klasa optyczna (1), która nie zniekształca obrazu
  • kategoria 3 jeśli chodzi o przyciemnienie
  • 100% ochrona przed szkodliwymi promieniowaniami UV: UVA, UVB, UVC (UV400)
  • odporne na uszkodzenia, dzięki wykonaniu z elastycznej gumy
  • nie zawierają szkodliwego BPA
  • spełniają rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej ( normy PN EN 1836:2005+A1:2007(E) oraz PN EN 71)

Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.