Mobi, sensoryczna kula Woblii

89,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS69180

Polecamy w z samej kategorii:

Inni kupowali razem z:


Sensoryczna kula z ruchomymi wypustkami to zabawka zarówna dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci, nawet w wieku szkolnym.


W przypadku niemowląt - sensoryczna kula idealnie będzie stymulowała sensorycznie, różne faktury i miękkie silikonowe tworzywo, będzie zachęcało do gryzienia i poznawania faktur nie tylko za pomocą małych dłoni, ale i jamy ustnej. Może wówczas pełnić funkcję gryzaka. Idealna do ćwiczenia motoryki małej.
W późniejszym etapie zabawka będzie wspomaga prawidłową integrację sensoryczną, która jest tak ważna dla prawidłowego rozwoju dziecka.
W wieku szkolnym zabawka sensoryczna kula będzie miała funkcje wspierania koncentracji i uspokojenia. Możliwość wciskania 2,5 cm wypustek o różnych fakturach działa jak popularny pop it. Sensoryczna kula pomoże się wyciszyć i skoncentrować. Szczelnie jest polecana w przypadku dzieci z ADHD i z zaburzoną integracją sensoryczną.


Sensoryczna Kula Mobi ma kształt piłki o średnicy 8 cm, na której znajdują się silikonowe wypustki. Zabawka sensoryczna Mobi może służyć do wgniatania, przyciskania, wyciągania czy też gryzienia kolorowych bąbelków. Kulę możemy dać dziecku już od 3 miesiąca i może mu towarzyszyć aż do okresu wczesnoszkolnego.

Zabawka będzie świetnym pomysłem na prezent z uwagi na korzyści, jakie płyną z zabawy sensoryczną kulą Mobi.

Sensoryczna Kula Woblii:

  • zabawka sensoryczna stymulująca zmysły niemowląt, dzieci.
  • Silikonowe kuleczki do wciskania i wyciągania.
  • Różne faktury końcówek stymulują dotyk.
  • Wspiera małą motorykę.
  • Zabawka antystresowa dla starszych dzieci
  • Nie zawiera BPA i ftalanów.
  • Przeznaczony dla dzieci od 3 miesięcy +

Wiek : 3 m +
Wymiary kuli sensorycznej: 8 cm średnicy samej kuli, a wypustki mają 2,5 cm

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.