Little Dutch, Drewniany zegar do nauki godzin

64,77 zł

79,00 zł (oszczędź -14,23 zł)
1 ocena

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS68805

Drewniany zegar do nauki godzin to świetne rozwiązanie by uczyć się przez zabawę. Drewniana zabawka od Little Dutch kryje w sobie wiele funkcji, nie tylko pełni funkcje zabawki edukacyjnej dla 3 latka, który może pomału przyswajać odczytywanie zegara, ale sprawdzi się również dla młodszych już 2 letniego dziecka. 
Drewniany zegar do nauki godzin jest jednocześnie nietypowymi puzzlami, w których dziecko ma za zadanie dopasować odpowiedni kształt i kolor. Na poszczególnych figurach znajdują się zwięrzątka, a po drugiej stronie znajdują się cyfry by już od najmłodszych lat uczyć się przez zabawę.  

Gdy już dziecko opanuje umieszczenie cyfr na cyferblacie drewnianego zegara do nauki godzin, ruchome wskazówki pomogą w nauce pełnych godzin.
 
 Kolejnym już bardziej zaawansowanym etapem nauki, tak ok 4 roku życia, jest nauka minut. Drewniany zegar Little Dutch na elementach z drewna ma wytłoczone minuty, by łatwiej było dziecku opanować tę trudną sztukę odczytywania czasu.

Ten edukacyjny drewniany zegar z puzzlami nauczy Twojego malucha odczytywać godzinę w zabawny sposób. Zegar-puzzle Little Dutch pomoże w nauce rozpoznawania kolorów liczb i kształtów, umieszczając odpowiedni klocek we właściwym miejscu. Dlatego jest to świetna zabawka edukacyjna, która posłuży przez długi czas i na każdym etapie rozwoju 2, 3 i 4 latka zapewnia dostosowaną do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. 

Zegar do nauki godzin wykonany jest z drewna z certyfikatem FSC®.  Postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC® pozwala na to, by móc pozyskać drewno nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów. Dlatego wybierając drewniane zabawki warto zwrócić uwagę na certyfikat FSC® i dokonując zakupy nie wpływać na degradacje środowiska ❤️

Wiek: rekomendowany od 2 roku życia

Wymiary: 22 x 22 x 2,3 cm

Zgodność z normą: EN-71-1-2-3

Wykonane z drewna z certyfikatem FSC®

Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


September 15, 2022 10:13

Zegar

Solidnie wykonany drewniany zegar świetnie sprawdził się nam do nauki cyferek, a później do nauki godzin. Zegar może być dodatkowo układanką, ponieważ cyferki są wyjmowane. Polecam!