Interaktywna kierownica muzyczna – Land of B.

129,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 24h

Numer produktu: PS68676

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Interaktywna kierownica to obowiązkowa zabawka dla małych miłośników samochodów. Dźwięk silnika, realistyczne kierunkowskazy z charakterystycznym odgłosem migania po skręceniu w lewo lub prawo, klakson, a nawet syrena policyjna rozbudzą wyobraźnię i zachęcą do ciekawej zabawy, której dopełnieniem będą wgrane piosenki.

Kierownica dostarczy też bodźców wzrokowych w postaci świecących światełek uruchamiających się po naciśnięciu przycisków, a dla wygodniejszej zabawy posiada regulację nachylenia, dzięki czemu każdy maluch dopasuje ją do siebie. Zabawka posiada również regulację poziomu głośności, a podczas skręcania widoczne na panelu auto przesuwa się z jednej strony na drugą.

Wcielanie się w rolę dorosłych i naśladowanie ich zachowań nie tylko rozwija kreatywność dziecka, ale także pozytywnie wpływa na jego rozwój, pozwala na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności. Zabawa muzyczną kierownicą będzie dobrą okazją do nauki podstawowych zasad ruchu drogowego oraz tego, jak powinniśmy zachowywać się na drodze.

Szczegółowe informacje:

  • Wmontowane 3 baterie AAA.
  • Zabawka zgodna z unijnymi, amerykańskimi i kanadyjskimi normami bezpieczeństwa zabawek, w tym regulacjami odnośnie ftalanów i BPA.
  • Przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 lat.
  • Średnica kierownicy ok. 26cm
  • zabawka z opakowaniem: 28cm x 26cmx 10cm

W myśl zasady B.ądźmy EKO! opakowanie zredukowane do minimum. Wykonane z wykorzystaniem materiałów pozyskanych z recyklingu i w sposób nadający się do dalszego przetworzenia. Zaleca się przekazanie go do utylizacji.

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.