Lilliputiens, Dzbanek z miarką Mały kucharz, Lisiczka Alice, 4+

79,00 zł

Wyślemy do 2 dni (robocze), czas dostawy 1 dzień

Numer produktu: PS68419
Kupując ten produkt, zapewniasz 8 minut pracy naszemu zespołowi.
Dziękujemy za Twój wkład w nasz rozwój!

Inni kupowali razem z:


Dzbanek z miarką z kolekcji Lisiczka Alice belgijskiej marki Lilliputiens to idealne pierwsze narzędzie kuchenne małego miłośnika gotowania. Jest transparentny z wykończonym silikonem, turkusowym uchwytem i podziałką, na której różnym miarom odpowiadają różne kolory, co ułatwia dziecku odmierzanie właściwej porcji produktu. Ma optymalną dla malucha pojemność 400 ml i dzióbek do wygodnego przelewania lub przesypywania zawartości. Został wykonany z trwałego, bezpiecznego i higienicznego tworzywa oraz silikonu spożywczego, można go myć w zmywarce i jest odporny na temperatury w przedziale od 0 do 120°C. Ładny, poręczny i funkcjonalny – zachęca dziecko do zabawy w naśladowanie dorosłych i podejmowanie kulinarnych wyzwań, dzięki czemu uczy się samodzielności.

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.

wiek rekomendowany: 4 lata +

wymiary produktu: 10 x 12 x 8 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

Akcesoria z serii Mały kucharz to piękne i niebanalne dziecięce wersje prawdziwych kuchennych narzędzi, dzięki którym maluch może aktywnie uczestniczyć w przygotowywaniu codziennych i niecodziennych posiłków. Mają poręczne dla dziecka rozmiary, ich design budzi zaciekawienie, a do tego są w pełni bezpieczne i łatwe do utrzymania w czystości.

O kolekcji:

Lisiczka Alice ma nieodparty urok i mnóstwo sprytu. Doskonale wie, czego chce, na wszystko znajdzie sposób i jak nikt potrafi korzystać z życia. 

Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.