Patch, Naturalne plastry opatrunkowe, na poparzenia, z aloesem, 25 szt.

27,90 zł

31,00 zł (oszczędź -3,10 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS67202

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Plastry wykonane w 100% z naturalnego włókna bambusowego, wzbogacone opatrunkiem z Aloe vera. Pomagają w łagodzeniu poparzeń, pęcherzy i zapewniają długotrwałą ochronę dla wrażliwej skóry. Biodegradowalne. Wegańskie. Nietestowane na zwierzętach.

 

Produkt zgłoszony jako wyrób medyczny.

 

Plastry z aloesem są hipoalergiczne i idealne dla osób o wrażliwej skórze.

 

Materiały: Wykonane z miękkiego i naturalnego włókna bambusowego, z opatrunkiem z Aloe vera, powleczone hipoalergicznym klejem delikatnym dla skóry także niemowląt (klej PSA). Formuła kleju została wykonana z połączenia naturalnych minerałów i nanotechnologii, aby plastry delikatnie przylegały do skóry bez wywoływania reakcji.

 

Korzyści: Aloes zawiera dwa silne naturalne związki (polisacharydy i glikoproteiny), które pomagają w gojeniu się ran. Wyciąg z aloesu doskonale pomaga w łagodzeniu oparzeń i pęcherzy.

 

Aloes był używany od tysięcy lat w leczeniu ran, oparzeń i innych chorób skóry. Badania kliniczne sugerują, że miejscowe stosowanie aloesu może przyspieszyć gojenie się oparzeń i może kontrolować reakcje zapalne i zmniejszać ból spowodowany wzrostem ruchu komórkowego.

Opis producenta:

Patch powstał, gdy James Dutton (założyciel Nutricare) zauważył, że próbując chronić rany swojego syna przez zwykłe plastry, jego skóra w rzeczywistości źle reagowała. James wyruszył w swoją misję, aby dowiedzieć się, dlaczego. Był zszokowany, gdy odkrył, że w zwykłych plastrach czai się szereg chemikaliów. Zmotywował się do znalezienia lepszych alternatyw, gdy odkrył, że oszałamiająca liczba populacji świata nie może nosić zwykłych opatrunków na rany, bowiem powodują one alergie.

 

Prawdziwym powodem powstania Patch ostatecznie było pragnienie produktu do pielęgnacji ran, który nie powodowałby nieprzyjemnych reakcji skórnych i służył jako sposób na ich leczenie.

 

Patch są dostępne w tysiącach sklepów w Australii, a od lipca 2016 roku także w innych zakątkach świata, a ich liczba stale wzrasta.

 

Dążymy do jak najmniejszego wpływania na środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się pracować z bambusem przy tej wyjątkowej linii produktów.

 

Jesteśmy dumni z używania ekologicznych certyfikowanych komponentów - wiesz więc, że Patch są wytworzone z odpowiednich składników!

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.