Patch, Naturalne plastry opatrunkowe dla dzieci, na otarcia i małe rany, z olejem kokosowym, 25 szt.

27,90 zł

31,00 zł (oszczędź -3,10 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS67201

Plastry wykonane w 100% z naturalnego włókna bambusowego, wzbogacone w opatrunku w olej kokosowy. Pomagają w łagodzeniu drobnych otarć, małych ran, podrażnień i zapewniają długotrwałą ochronę dla wrażliwej skóry.

Biodegradowalne. Wegańskie. Nietestowane na zwierzętach.

 

Produkt zarejestrowany jako wyrób medyczny.

 

Plastry te zostały zaprojektowane dla przyszłych ekologicznych wojowników naszej planety, naszych dzieci. 

 

Materiały: Wykonane z miękkiego i naturalnego włókna bambusowego, z opatrunkiem z olejem kokosowym, powleczone hipoalergicznym klejem delikatnym dla skóry także niemowląt (klej PSA). Formuła kleju została wykonana z połączenia naturalnych minerałów i nanotechnologii, aby plastry delikatnie przylegały do skóry bez wywoływania reakcji.

 

Korzyści: Olej kokosowy jest bogaty w kwas laurynowy, kwas tłuszczowy o właściwościach przeciwwirusowych, przeciwgrzybiczych i przeciwzapalnych. Działa łagodząc niewielkie zadrapania i rany.

 

Stosować na drobne otarcia, uderzenia, skaleczenia. Wyczyść i osusz podrażniony obszar i nałóż Patch. Zmień opatrunek w razie potrzeby, aby zapewnić szybkie gojenie.

Opis producenta:

Patch powstał, gdy James Dutton (założyciel Nutricare) zauważył, że próbując chronić rany swojego syna przez zwykłe plastry, jego skóra w rzeczywistości źle reagowała. James wyruszył w swoją misję, aby dowiedzieć się, dlaczego. Był zszokowany, gdy odkrył, że w zwykłych plastrach czai się szereg chemikaliów. Zmotywował się do znalezienia lepszych alternatyw, gdy odkrył, że oszałamiająca liczba populacji świata nie może nosić zwykłych opatrunków na rany, bowiem powodują one alergie.

 

Prawdziwym powodem powstania Patch ostatecznie było pragnienie produktu do pielęgnacji ran, który nie powodowałby nieprzyjemnych reakcji skórnych i służył jako sposób na ich leczenie.

 

Patch są dostępne w tysiącach sklepów w Australii, a od lipca 2016 roku także w innych zakątkach świata, a ich liczba stale wzrasta.

 

Dążymy do jak najmniejszego wpływania na środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się pracować z bambusem przy tej wyjątkowej linii produktów.

 

Jesteśmy dumni z używania ekologicznych certyfikowanych komponentów - wiesz więc, że Patch są wytworzone z odpowiednich składników!

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.