Tickless, Odstraszacz kleszczy dla biegaczy Run UV YELLOW

218,00 zł

219,00 zł (oszczędź -1,00 zł) najniższa 188,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 1 dzień

Numer produktu: PS66585
Kupując ten produkt, zapewniasz 10 minut pracy naszemu zespołowi.
Dziękujemy za Twój wkład w nasz rozwój!

Inni kupowali razem z:


TickLess Run UV Yellow to urządzenie chroniące biegaczy przed kleszczami oraz inne osoby aktywne podczas biegania czy spacerów. TickLess Run przytwierdza się do sznurówki obuwia jak run pod- urządzenie jest stabilnie przymocowane do buta tak byś nie zgubił go nawet podczas najbardziej wymagających ćwiczeń w gęstej roślinności podczas biegów ultra czy runmageddonów. Jest ultralekki i niewyczuwalny, dzięki czemu nie przeszkadza w bieganiu i nie wpływa na kadencję biegu.

Dlaczego montaż do buta? TickLess Run powstał z myślą o biegaczach i osobach aktywnie przemierzających leśne dukty. Kleszcze najczęściej koncentrują się i "polują" usadowione na niskiej roślinności przy często uczęszczanych przez ludzi i zwierzęta ścieżkach leśnych i śródłąkowych. Montaż odstraszacza przeciw kleszczom TickLess Run do buta skutecznie odstrasza kleszcze i sprawi, że staniesz się dla nich niewidoczny. 

Jak działa TickLess Run?

Urządzenie emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz, które odstraszają kleszcze blokując główny narząd zmysłowy kleszczy (narząd Hallera) wywołując ich dezorientację i "ślepotę". Emitowane przez urządzenie impulsy są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych, dzięki czemu bez przeszkód możesz biegać ze swoim czworonogiem. TickLess wykazuje również skuteczność w ochronie przed pchłami. TickLess nie wykorzystuje substancji toksycznych/chemicznych i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi (w tym kobiet w ciąży, małych dzieci, osób z rozrusznikiem serca itp.) i dla zwierząt domowych.

Niewidoczny dla kleszczy, widoczny podczas wieczornego bigania!

 

Tickless Run UV Yellow posiada często stosowany w odzieży dla biegaczy kolor Fluo, który poprawia znacznie widoczność wieczorową porą. Urządzenie posiada funkcję nocnej lokalizacji - migającą diodę, która sprawi, że będziesz widoczny/a podczas nocnych biegów. Może być stosowany jako uzupełnienie obowiązkowego wyposażenia nocnego podczas biegów górskich i przełajowych.

Dlaczego TickLess Run?

 

TickLess Run emituje silniejszy sygnał i chroni przed kleszczami i pchłami jeszcze skuteczniej (promień ~2,5m).

Jest ultralekki

Jest specjalnie zaprojektowany z myślą o biegaczach

Jest odporny na zachlapania

Posiada akumulator, który możesz wielokrotnie naładować (~300 cykli ładowania, brak efektu pamięci, aktywność do 20 dni po naładowaniu).

Montowany jest do sznurówki buta

Posiada funkcję nocnej lokalizacji.

Odstraszacz kleszczy sprawdzi się dla dorosłych jak również starszych dzieci (powyżej 2 r.ż.). 

Ogranicza szansę na zakażenie się groźnymi chorobami (borelioza, odkleszczowe zapalenie opo mózgowych i inne).

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.