Babiators Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne Ice Braker 0-2 lata

159,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS65944

Okulary przeciwsłoneczne Babiators Blue series The Ice Braker to niezbędny element ochrony oczu Twojego maluszka podczas słonecznych dni. Zaprojektowane dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat, łączą w sobie styl, bezpieczeństwo i wysoki komfort noszenia, zapewniając 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Dlaczego pokochasz Babiators Ice Braker?

  • Pełna ochrona UV400: Soczewki zapewniają 100% blokadę promieniowania UVA i UVB, chroniąc wrażliwe oczy niemowląt i małych dzieci.
  • Polaryzacja: Redukuje odblaski od płaskich powierzchni (woda, śnieg, piasek), poprawiając komfort widzenia i zapobiegając zmęczeniu oczu.
  • Wytrzymałość i elastyczność: Oprawki wykonane z miękkiego, gumopodobnego materiału są odporne na zginanie i upadki, co jest kluczowe podczas aktywnej zabawy najmłodszych.
  • Komfort noszenia: Lekka konstrukcja i dopasowany kształt sprawiają, że okulary są wygodne nawet dla najmniejszych dzieci.

Co rozwija ta zabawka

  • Nawyki ochrony przed słońcem: Wczesne wprowadzenie okularów przeciwsłonecznych kształtuje świadomość potrzeby ochrony oczu przed słońcem.
  • Aktywność na świeżym powietrzu: Komfortowe i bezpieczne okulary zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz, niezależnie od warunków słonecznych.
  • Aspekt praktyczny: Uczą dziecko dbania o swoje akcesoria i przygotowania do wyjścia.

Bezpieczeństwo i jakość

  • Certyfikaty: Produkt spełnia normy bezpieczeństwa UE (oznakowanie CE).
  • Materiały: Wykonane z bezpiecznego, nietoksycznego tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Soczewki wykonane z poliwęglanu.
  • Normy bezpieczeństwa: Projektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci, z zaokrąglonymi krawędziami i elastyczną oprawką minimalizującą ryzyko urazu.

Jak się bawić

  • Na spacerze: Załóż okularom podczas każdego wyjścia na zewnątrz, aby chronić oczy dziecka przed słońcem.
  • Podczas podróży: Idealne do samochodu, wózka czy samolotu, zapewniając komfort widzenia i ochronę.
  • Aktywność nad wodą: Polaryzacyjne soczewki doskonale sprawdzą się nad morzem czy jeziorem, redukując odblaski od wody.
  • Inspiracje dla rodziców: Ucz dziecko, że okulary przeciwsłoneczne to ważny element garderoby, podobnie jak czapka czy krem z filtrem.

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku są odpowiednie okulary Babiators Ice Braker?

Okulary Babiators Ice Braker są przeznaczone dla dzieci od 0 do 2 lat. Ich rozmiar i kształt zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom.

Jakie promieniowanie blokują soczewki?

Soczewki okularów Babiators Blue series The Ice Braker blokują 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB (UV400), zapewniając pełną ochronę oczu dziecka.

Czy okulary są odporne na uszkodzenia?

Tak, oprawki okularów Babiators wykonane są z elastycznego, gumopodobnego materiału, który jest bardzo wytrzymały i odporny na zginanie oraz upadki, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i trwałości produktu używanego przez małe dzieci.

Czy okulary posiadają polaryzację?

Tak, okulary Babiators Blue series The Ice Braker posiadają soczewki z polaryzacją, która znacząco redukuje odblaski od płaskich powierzchni, poprawiając jakość widzenia i komfort oczu w jasnym świetle.

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.