Suavinex, Smoczki o wolnym przepływie do butelek ZERO ZERO

35,90 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS64314

Smoczek do butelki z kolekcji Zero Zero w rozmiarze S zapewniający wolny przepływ to idealne rozwiązanie dla dzieci od narodzin do 2 miesięcy. Smoczek został zaprojektowany w oparciu o badania naukowe tak aby jak najbardziej przypominał kształtem i fakturą pierś mamy. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu możemy karmić dziecko naprzemiennie używając butelki z piersią mamy, nie zaburzając przy tym odruchu ssania oraz bez obaw, że dziecko odrzuci butelkę. Smoczek do butelki Zero Zero dla niemowląt w dotyku przypomina pierś mamy. Dzięki swojemu kształtowi zapewnia podczas karmienia taką samą pozycję i pracę mięśni jamy ustnej, języka i szczęki jak przy karmieniu piersią. Smoczek Zero Zero zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza, ponieważ zawsze jest wypełniony i dziecko nie łyka powietrza przez co nie powstają kolki. Kształt smoczka do butelki dla niemowląt zapewnia prawidłowe ustawienie szyi dziecka oraz pomaga zapobiegać przepływowi wstecznemu, a nawet infekcji ucha. 

Najważniejsze cechy smoczka Zero Zero: 
  • wykonany w 100% z silikonu medycznego 
  • nie zaburza karmienia piersią 
  • idealnie się sprawdzi do karmienia naprzemiennie pierś-butelka 
  • kształt i faktura przypomina pierś mamy
  • zapewnia prawidłową prace mięśni jamy ustnej i pozycję podczas karmienia 

 Rozmiar: S - z otworem zapewniającym wolny przepływ - do podawania mleka, wody, glukozy.

Smoczki rekomendowane przez Hiszpańskie Towarzystwo Dentystyki Dziecięcej Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodontów (A.S.I.O.) 

Opakowanie: 2szt

Materiał: barwiony, wysokiej jakości silikon 

Wykonane w UE. Wszystkie produkty są wolne od BPA, przebadane klinicznie i wyprodukowane przez hiszpańskiego producenta farmaceutycznego. Smoczki pasują jedynie do butelek z kolejki Zero.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.