Shnuggle, Wanienka z odpływem, Grey piankowym oparciem

165,00 zł

1 ocena

Wyślemy do 4 dni (robocze), czas dostawy 1 dzień

Numer produktu: PS60190

Polecane w tej samej kategorii

Inni kupowali również


Innowacyjny, ergonomiczny kształt, wygodne, piankowe oparcie, kompaktowa forma i odpływ ułatwiający życie rodzicom - wanienka Shnuggle z odpływem to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców i wszystkich niemowląt, już od pierwszych dni życia.

Wanienka Shnuggle z odpływem to super komfortowa i bezpieczna propozycja dla niemowląt, która pozwala na samodzielne wykapanie maluszka jednemu rodzicowi! Wygodną, ergonomiczną pozycję malucha zapewnia wyjątkowy kształt i nietypowe, profilowane dno, zabezpieczające przed zsunięciem dziecka do środka. Bezpieczne, piankowe podparcie plecków i główki sprawia, że wanienka Shnuggle Baby jest równie wygodna dla dzieci, jak i dla rodziców. Wyposażona w odpływ wanienka Shnuggle ułatwia codzienny rytuał pielęgnacyjny rodzicom, którzy nie muszą podnosić wypełnionej wodą wanienki - Wasze plecy będą Wam wdzięczne!

Wyjątkowa, kompaktowa forma wanienki niemowlęcej Shnuggle z odpływem zapewnia funkcjonalność tradycyjnej wanienki, a jednocześnie ogranicza ilość zajmowanego miejsca i sprawia, że woda wolniej stygnie.

Dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć, polecamy wanienkę Shnuggle Toddler.

Wanienka Shnuggle z odpływem - parametry techniczne:

Materiał: Nietoksyczny polietylenu (HDPE), bez BPA i ftalanów

Wymiary: długość 34 cm, szerokość 25,5 cm, wysokość 35 cm

Waga: 1,2 kg

Minimalna ilość wody: 2 l

Pielęgnacja: Myć miękką szmatką i ciepłą wodą z mydłem.

Wiek: 0-12 mies. +

Wanienka Shnuggle spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, posiada odpowiednie atesty, przez co produkt zdobył wiele nagród i wyróżnień.

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +
Oceny

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


July 14, 2021 00:00

Wygodna dla dziecka i rodzica

Moja córka siedzi ślicznie z podparciem i dzięki tej wanience odkryła właśnie, że rączki służą do chlapania. Super zabawa dla córki i mamy/taty. Dziecko wymaga minimalnej asekuracji. Nie ślizga się. Do wanienki nie trzeba nalewać, aż tyle wody ile do tradycyjnej w związku z tym że jest węża i wyższa, co ma znaczenie gdy chcemy przenieść ją poza wannę i nie dźwigać hektolitrów.