Gra kontrast

59,99 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS47534


Kontrast to gra, w której nie ma złych odpowiedzi

- graj strategicznie - obserwuj symbole, których nie mogą zagrać pozostali gracze albo zdaj się na swój instynkt!
Czy Twoim zdaniem ślimak na zagranej karcie jest CZERWONY, ZIELONY, niepokaźny, czy krągłY? Obstaw należycie, którą cechę wskaże najwięcej graczy i gromadź punkty!

Na czym to polega? Rozdaj każdemu z graczy po 6 kart SYMBOLI. Każdy z Was ma 12 różnych symboli. Każdy gracz, bez podglądania, tasuje swoje karty SYMBOLI i kładzie 2 z nich odkryte przed sobą. Potasowane karty pięknych, barwnych obrazków należy położyć na środku stołu i odkryć jeden z nich. Każdy gracz musi wybrać spośród 8 symboli w ręku ten, który jego zdaniem najlepiej opisuje odkryty obrazek. Następnie każdy kładzie wybraną poprzez siebie kartę symbolu, zakrytą, tak, aby wybrany symbol znajdował się bliżej obrazka. Gracze jednocześnie odwracają swoje karty, przedstawiając wybrany przez siebie symbol.
Wyłącznie symbol wybrany poprzez WIĘKSZOŚĆ przynosi 1 punkt! Każdy gracz, który wybrał wygrywający symbol otrzymuje 1 kartę z góry talii, oznaczając w ten sposób zdobyty punkt.

Każdy gracz przesuwa zagraną kartę SYMBOLI na prawą stronę 2 kart, które znajdują się przed nim, a następnie dobiera do ręki kartę SYMBOLI leżącą po lewej stronie tych kart.
Od razu rozpoczyna się nowa tura z nowym obrazkiem widocznym na górze talii. Za co pokochacie Kontrast? To gra, w której nie ma złych odpowiedzi. Niezwykła oprawa graficzna, proste zasady i nieograniczona niczym wyobraźnia! Wesoła gra karciana dla dzieci! tylko symbol wyrózniony przez większość graczy, przyniesie Ci punkt!

Wiek od: 8

Min. Czas gry: 20

Max. Czas gry: 20

Min. Ilość graczy: 2

Max. Ilość graczy: 6
ISBN: 3770002376072
Rozmiary: 11.0x11.0x4.5 cm
Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.