Biedronka Organizer na zabawki kąpielowe

149,00 zł

3 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS36

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Organizer  w kształcie biedronki

jest praktycznym pojemnikiem wykonanym z wysokiej jakości materiałów ( nie zawierających Bisfelolu A), który pozwala na utrzymanie porządku po kąpieli. Zdejmowana część umożliwia szybkie umieszczenie zabawek w kąpieli, szybkie ich wyłowienie i przepłukanie.

Znajdujące się w pojemniku otwory ułatwiają cyrkulacje powietrza, szybsze osuszanie co zapobiega powstawaniu pleśni. Na górze pojemnika znajduje się półeczka, która jest idealnym miejscem na kosmetyki. 

Biedronke można przymocować za pomocą solidnego paska taśmy. Istnieje również możliwość przymocowania organizera za pomocą wkrętów.

  • Wymiary: 43,5x31x18 cm

Zabawki nie są dołączone do produktu

Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Oceny

Oceny 3 z 3

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


August 25, 2011 17:21

Faktycznie zdjęcia nie oddają ...

Faktycznie zdjęcia nie oddają rzeczywistej wielkości. W zasadzie to powinna być "biedrona" organizer ;) ale jest super i gorąco polecam!

February 3, 2010 21:57

Biedronka jest bardzo dobrze w...

Biedronka jest bardzo dobrze wykonana i niezwykle praktyczna. Mieszczą się w niej wszystkie kaczuszki i zabawki Maciusia.

December 22, 2009 10:02

Organizer już dotarł, jest zam...

Organizer już dotarł, jest zamontowany i cieszy małego Jasia. Bardzo dobrze wykonany i bardzo pojemny(zdjęcia nie oddają rzeczywistej wielkości) - nie spodziewałem się, że uda się w nim zmieścić wszystkie zabawki, szampon i oliwkę.