Natursutten, Gryzak Kauczukowy

49,90 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS16657

Gryzaki Natursutten zostały stworzone z miękkiego, bezpiecznego i w 100% naturalnego kauczuku. Kauczuk ten jest wolny od bisfenolu (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli stosowany do produkcji tworzyw sztucznych), PVC (polichlorku winylu) oraz ftalanu. Produkt dla rodziców, którzy wiedzą jak niebezpieczne mogą być przedmioty, wkładane przez dziecko do buzi, które są wykonane z syntetycznych składników. Gryzaki mają ergonomiczny kształt, naturalnie pomagają masować dziąsełka maluszka podczas ząbkowania. Wypustki na powierzchni gryzaka pozwalają na jeszcze efektywniejszy masaż i przynoszą prawdziwą ulgę Twojemu dziecku. Ponadto są bardzo wytrzymałe na rozciąganie, podgryzanie i długotrwałe, wystarczają na minimum 2 miesiące.

Gryzaki dla dzieci Natursutten posiadają akredytację bezpieczeństwa Komisji Europejskiej. Są bezpieczne również dla środowiska, naturalne i biodegradowalne.

Kartoniki, w które pakuje się gryzaki są wykonane z papieru pochodzącego w 100% w recyklingu, a sam nadruk został wykonany atramentem sojowym. Na wszystkich poziomach produkcja przebiegała w sposób uczciwy i nie dochodziło do łamania praw człowieka i praw pracowników.

Jako rodzic chcesz dla swojego dziecka tego co najlepsze, najbezpieczniejsze, najzdrowsze i co w 100% będzie dla niego odpowiednie. Gryzaki Natursutten właśnie takie są. Dają Ci pewność, że produkt który ma tak bliski kontakt z Twoim dzieckiem, został dokładnie sprawdzony i poddany ostrym kryteriom oceny.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.