Coblo, klocki magnetyczne kulodrom COBLO Basic 100 elem.

492,56 zł

579,00 zł (oszczędź -86,44 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS75272

Praca i zabawa z COBLO pobudza kreatywność i wyobraźnię. Dzięki swoim kształtom i kolorom mogą być wykorzystywane w różnych aspektach nauki, także Montessori. Coblo jest zachęca dzieci do samodzielnej nauki i próbowania nowych rzeczy. Należą do nich np: nauka sortowania kolorów, a także nauka liter, rozwiązywanie zadań matematycznych itp. Ponadto wygodny rozmiar płytek i przyczepność, jaką tworzy gwiazda na płytkach, sprawia, że Coblo bardzo dobrze rozwija zdolności motoryczne. W ten sposób dzieci uczą się poprzez zabawę.

Klocki magnetyczne Coblo to zabawka otwarta, co oznacza, że nie ma z góry ustalonych zasad zabawy. Dzieci decydują, co zbudować. Pomaga to wyrazić kreatywność i wyobraźnię dzieci, co jest dobre dla ich rozwoju. Za każdym razem sami wymyślają różne konstrukcje. Zamki, zwierzęta, rakiety, pojazdy i wiele więcej. Im starsze dziecko, tym trudniejsze konstrukcje. Od modeli 2D do 3D, od płaskich kształtów po wysokie wieże, Coblo rośnie wraz z każdym etapem rozwoju dzieci. Ponadto dzieci będą się głośno śmiać, gdy uda im się przewrócić kolejną konstrukcję:) Produkty wykonane są z bezpiecznego, atestowanego zgodnie z normą EN-71 tworzywa sztucznego.
Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i są zgodne z surowymi europejskimi przepisami i regulacjami. Niezależnie przetestowany przez TÜVRheinland. Wybrano większy i mocniejszy magnes, aby budowa była jeszcze łatwiejsza i większa. Unikalny wytłoczony wzór sprawia, że powierzchnia kostek pozostaje jasna nawet po latach użytkowania. Coblo zawiera małe części (w tym magnesy) i dlatego nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.

 Zestaw klocków magnetycznych COBLO 100 KULODROM przeznaczony jest dla zaawansowanych konstruktorów i fanów kulodromów. Wszystkie zestawy Coblo można łatwo ze sobą łączyć, więc jak najbardziej możliwa jest późniejsza rozbudowa o większy zestaw. Doskonały zestaw uzupełniający zestawy Basic i Pastel. 
W zestawie znajdują się: 56 płytek magnetycznych 8 długich zakrętów 8 krótkich zakrętów 6 długich torów 6 krótkich torów 6 wysokich torów 2 wznoszące tory 2 tacki 6 piłek bawełniany woreczek książeczka inspiracje
Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +, 13 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.