Ki ET La, Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci 2-4 lata Ourson Cream

179,00 zł

Natychmiast dostępny, czas dostawy 1 dzień

Numer produktu: PS70132
Kupując ten produkt, zapewniasz 7 minut pracy naszemu zespołowi.
Dziękujemy za Twój wkład w nasz rozwój!

Inni kupowali razem z:


Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci od 2 do 4 roku życia w zabawnym kształcie misia. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci KIETLA są niezwykle urocze i każdy przedszkolak z chęcią je założy. Oprawki ww kremowym kolorze są na tyle uniwersalne że zarówno dziewczynka jak i chłopiec może nosić takie okulary. Soczewki wykonane z poliwęglanu mają bardzo wysoki stopień przyciemnienia, bo aż kategorię 3. Okulary przeciwsłoneczne Ourson mają odblaskową polaryzacyjną powłokę, by jeszcze lepiej chronić oczy Twojego dziecka. Materiał ten cechuje wyjątkowa trwałość i wysoka odporność na potłuczenie. Zapewniają maksymalną ochronę dla oczu dziecka- pochłaniają 100% promieniowania UVA, UVB i UVC. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci KiETLA mają dodatkowo wbudowaną powłokę antyrefleksyjną z filtrem niebieskim.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z filtrem

Okulary są niezwykle elastyczne i odporne na zgniecenia i wyginania. Oprawki okularów zostały wykonane z bardzo trwałego i elastycznego materiału TPEE, który jest wysoce odporny na temperatury. Wszystkie materiały są wolne od BPA. W 100% bezpieczne- okulary nie posiadają zawiasów, przez co dziecku nie grozi porysowanie się lub połknięcie części metalowych. W zestawie jest wygodna i miękka opaska, której szerokość można regulować.

Mają ergonomiczny kształt, są elastyczne i lekkie, ważą zaledwie 11g.
Okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek Ki ET LA Nie naciskają na skronie i nosek dlatego tak dobrze się je nosi. Dziecko prawie ich nie czuje na nosie. Dlatego okulary KIETLA są tak często wybierane dla dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych.


Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci kietla Ourson pasują do wielu stylizacji i mogą stanowić ciekawy akcent i urozmaicić ubiór małej damy.

Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.