Mobi, lusterko malucha Peeka

72,94 zł

89,00 zł (oszczędź -16,06 zł)

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS69178

Lusterko dla maluszka marki Mobi zostało zaprojektowane przy ścisłej współpracy z terapeutami i lekarzami. Wszystko po to, by wspierać w odpowiedni sposób rozwój dzieci z uwzględnieniem poszczególnych etapów.

Prostokątne lusterko obudowane w silikonowej ramie ze stojakiem to świetna zabawka dla najmłodszych. Udowodniono naukowa, iż niemowlęta lubią oglądać twarze w tym również przeglądać się w lusterku. Lusterko Mobi jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, a przy tym obraz jest przejrzysty i ostry. Dookoła niego znajdują się przesuwane silikonowe koraliki, dzięki którym dziecko może ćwiczyć zdolności motoryczne. Wypustki i elementy sensoryczne idealnie stymulują dlatego lusterko Mobi pełni również funkcję zabawki sensorycznej.

Boczne silikonowe uchwyty ułatwiają trzymanie lusterka przed sobą. Natomiast młodszym dzieciom, które leżą na brzuszku, lub które zaczynają podnosić obręcz barkową, można postawić lusterko przez sobą. Pozwala na to wygodna nóżka z tyłu, która w odpowiedniej pozycji utrzyma lusterko przed niemowlakiem. W ten sposób dziecko będzie obserwował swoje miny i uśmiechy, będzie wyciągało rączki po zabawkę. Mobi lusterko malucha Peeka posiada regulacje pozycji. Zabawka będzie stymulować sensorycznie i aktywizować dziecko do zabawy na brzuszku, raczkowania, czy pełzania.

Lusterko peeka sprawdzi się również w podróży samochodem, jest łatwa do przewożenia. Składa się zabawkę Mobi na płasko i można ją zabrać ze sobą zarówno na spacer, jak i w dłuższą podróż.

Lusterko Peeka łączy w sobie wiele funkcji dlatego będzie to idealna zabawka na prezent.Zalety Lusterka dla malucha Peeka


  • stymulacja sensoryczna
  • stymulacja wzrokowa
  • aktywizuje do zabawy na brzuszku
  • wygodny, kompaktowy rozmiar
  • Posiada wielopozycyjny stojak z silikonowymi uchwytami i koralikami.
  • Wspiera małą i dużą motorykę.
  • Bezpieczna, wysokiej jakości zabawka - nie zawiera BPA i ftalanów.
  • Przeznaczony dla dzieci od urodzenia.

 

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.