Gra Ortografia bezbłędnie Bawię się i poznaję Kapitan Nauka, Bożena Dybowska

51,81 zł

przed 59,90 zł po (oszczędzasz 13.51%)

Natychmiast dostępny, czas dostawy 1 dzień

Numer produktu: PS67179

Polecamy w tej samej kategorii

Inni kupowali również


„Ortografia bezbłędnie” (6–9 lat) to zestaw, który poprzez zabawę ułatwi dziecku poznanie i utrwalenie zasad ortograficznych oraz zapamiętanie podchwytliwych słówek. Pakiet zawiera 200 dwustronnych kart obrazkowych, 20 kart specjalnych z wybranymi zasadami oraz książkę z różnorodnymi pomysłami na zabawy i gry z kartami, ćwiczeniami ortograficznymi i tekstami dyktand. Zabawy pomagają opanować poprawną pisownię oraz zasady ułatwiające poruszanie się w zawiłościach ortograficznych, a także rozwijają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość.

Trening pamięci i koncentracji

Zabawa z kartami, możliwość przekładania, manipulowania i odwracania (celem samokontroli), to idealne rozwiązanie do doskonalenia umiejętności poprawnego ortograficznie zapisu.

Joanna Krzemińska – nauczycielka języka polskiego, terapeutka z zakresu terapii pedagogicznej, autorka strony ZakreconyBelfer. pl.

„Ortografia bezbłędnie” (6–9 lat) została przygotowana z myślą o uczniach edukacji wczesnoszkolnej. Umożliwia ona wiele zabaw i gier z kartami. Najprostsza polega na dopasowaniu podchwytliwych słówek do odpowiednich kart z zasadami ortograficznymi lub podaniu zasad, które pasują do wylosowanego słówka z trudnością ortograficzną. Można również układać zdania lub historyjki z trudnymi wyrazami, zapisywać wyrazy z pamięci czy grać w wojnę na litery, głoski lub sylaby.

„Ortografia bezbłędnie” sprawdzi się zarówno podczas zabaw w domu, jak i w szkole czy świetlicy. Wszystkie gry zostały tak pomyślane, by mógł się w nie bawić dorosły z dzieckiem. Jednak w znaczną część z nich można też grać z rodzeństwem lub rówieśnikami.

Zabawne i kolorowe rysunki Magdaleny Popovics angażują uwagę oraz ułatwią uczniom zapamiętanie podchwytliwych słówek.

Karty z zaokrąglonymi rogami gwarantują bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój:

pamięć, koncentracja, spostrzegawczość, motoryka mała

Autorzy:

Bożena Dybowska – nauczycielka i pasjonatka edukacji wczesnoszkolnej, prowadzi zajęcia plastyczne i techniczne rozwijające twórcze zdolności dzieci.

Magdalena Popovics – graficzka, ilustratorka, projektantka książek, gier i ubranek dla dzieci.

Grupa wiekowa: wiek szkolny (6-9 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.