Wobbel, Deska do balansowania Original, Limited Edition Moonstone

739,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS63861

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:


Wobbel marka, której produkty pozwolą Twojemu dziecku na świetną prorozwojową zabawę w domowym zaciszu. Świetnie zaprojektowane, dokładnie wykonane deski do balansowania stworzą w waszym domu mini plac zabaw idealny do walki z nudą, zdobywania nowych umiejętności i ćwiczenia tych już nabytych. To idealna zabawka zachęcająca do aktywności fizycznej całą rodzinę. Mogą korzystać z niej dzieci w każdym wieku a także nastolatkowie i dorośli.

Balansowanie i bujanie na deskach Wobbel to wiele korzyści dla rozwoju psychoruchowego. Wspiera motorykę, usprawnia koordynację i koncentrację, pozytywnie wpływa na rozwój układu przedsionkowego, uczy cierpliwości i zachęca do wytrwałości, wpływa na tworzenie nowych połączeń pomiędzy neuronami. Koi emocje, wycisza, daje poczucie bezpieczeństwa. Deski Wobbel to także wyzwanie dla dziecięcej kreatywności. Mogą bowiem pełnić najróżniejsze role. Oprócz zabawki do balansowania mogą stać się kołyską dla lalek, wygodnym siedziskiem, podestem, torem dla autek, stolikiem… Są designerskim elementem wyposażenia nowoczesnego wnętrza i doskonałym narzędziem do walki z nudą i lenistwem.

Właściwości produktu:
    Wobbel Original® najbardziej uniwersalny model deski;
    limitowana edycja Pebbel;
    dla dzieci bez ograniczeń wieku, maluchy oczywiście pod czujnym okiem dorosłego;
    dla dorosłych;
    udźwignie nawet 200 kg ciężar;
    bez filcu;
    jest doskonale wyważona;
    maksymalna stabilność;
    nieograniczone możliwości przyjemnej i rozwijającej zabawy;
    doskonale się prezentuje w każdym wnętrzu;
    może być wykorzystana na wiele sposobów: do bujania, siedzenia, jako stolik czy stopień.

Parametry techniczne:
    wiek: 0+
    Materiał: drewno bukowe; wykończenie lakierami przyjaznymi dzieciom;
    Wymiary: 90 x 30 cm
    Waga:4,5 kg
    Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 200 kg

OSTRZEŻENIA:
    Produkt do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
    Deski należy używać na płaskiej i poziomej powierzchni. Używanie na pochyłej i/lub nierównej powierzchni może spowodować przewrócenie się deski Wobbel i spowodowanie obrażeń.
    Nigdy nie należy wchodzić na deskę w skarpetkach lub obuwiu o gładkiej/śliskiej podeszwie. Bose stopy lub buty, które nie są śliskie, zapobiegają wypadkom.
    Dziecko musi chodzić środkiem deski Wobbel.
    Dzieci do 6 roku życia wymagają asekuracji (ręką).
    Uwaga na palce! Należy nauczyć dzieci aby zawsze trzymały palce z dala od krawędzi. Istnieje ryzyko uwięzienia palców i dłoni, jeśli dostaną się pod Wobbel, co może spowodować obrażenia.
    Wokół deski podczas zabawy muszą być co najmniej 2 metry wolnej przestrzeni (nie może być innych dzieci).
    Podczas zabawy dziecko nie może mieć niczego w buzi.
    Wobbel nie jest łóżeczkiem. Nie można pozwalać dziecku na spanie na desce Wobbel.
    Zakazane jest skakanie na desce Wobbel.

PORADY DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z WOBBELA:
    Wobbel jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach.
    Można go używać na zewnątrz, ale nie może być narażony na kontakt z wodą i wilgocią
    filc EKO może się mechacić. Nie ma to wpływu na użycie. Filc w modelach Pro i Starter jest płaski, gdy jest nowy i z czasem stanie się bardziej wełniany.
    Jeśli pod Wobbelem nie ma korka lub filcu, zalecamy użycie maty, dywanu lub wykładziny pod Wobbel. Chroni to zabawkę i podłogę a także tłumi dźwięk. W przypadku delikatnych podłóg, które nie są odporne na zarysowania, zawsze zalecamy używanie maty, dywanu lub wykładziny nawet gdy Wobbel posiada filc lub korek
    Wobbel może zostać uszkodzony poprzez użytkowanie na twardych lub nierównych podłogach. Zwróć szczególną uwagę na podłogi z płytek.
    Korek i filc mogą chronić podczas używania go wypukłą stroną do góry
    Przesuwanie lub przeciąganie Wobbela po podłodze stroną wklęsłą do góry, może spowodować uszkodzenie krawędzi.
    Nie przechowuj Wobbela w pobliżu źródła ciepła, takiego jak centralne ogrzewanie, i
    nie przechowuj go w wilgotnym otoczeniu, (np. łazienka, nieogrzewana szopa, garaż).
    Użytkownikom, którzy są lub byli pod opieką fizjoterapeuty zaleca się skontaktowanie z tym terapeutą w celu znalezienia właściwego sposobu użycia Wobbel.

Wobbel to deska do balansowania. Inne zastosowania nie zostały przetestowane i certyfikowane, więc firma Wobbel B.V. nie może zagwarantować, że są bezpieczne.

Wobbel jest zabawką mobilną i, jak zawsze w przypadku tego rodzaju zabawek, podczas korzystania z niego wymagany jest nadzór rodziców lub dorosłych.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA:
Zaleca się czyszczenie Wobbel wilgotną szmatką, w razie potrzeby w połączeniu z łagodnym detergentem. Ważne jest, aby po czyszczeniu wytrzeć go do sucha.
Korek i filc najlepiej czyścić w ten sam sposób.
Nie mocz korka ponieważ może to spowodować oderwanie kleju lub odkształcenie korka. Nie szczotkuj zbyt mocno filcu, ponieważ może to go uszkodzić.

SPECYFIKACJA:

Wobbel jest wykonany z ekologicznie pozyskanego drewna bukowego (FSC), które jest prasowane i wykończone lakierami i bejcami na bazie wody.

Wobbel posiada certyfikat CE zgodnie z DYREKTYWĄ 2009/48 / WE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY z dnia 18 czerwca 2009 r. W sprawie bezpieczeństwa zabawek.

Jest również testowany i certyfikowany zgodnie z normami ASTM F963-16 i AS / NZS 8124-1: 2016 | AS / NZS 8124-2: 2016 | AS / NZS 8124-3: 2012 + A1: 2016.

Został również dobrowolnie przetestowany aż do momentu zerwania. Testy te gwarantują bezpieczny limit wagi 200 kilogramów, (100 kilogramów dla Wobbel Starter).

Kolory przedstawione na zdjęciach ze względu na przekaz elektroniczny mogą nieznacznie różnić się od oryginału.

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +, 13 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.