UWAGA: zamówienia złożone w dniach 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

zamówienia z 23.02-01.03 zostaną wysłane 4.03

Oppi, Kreatywny Zestaw Konstrukcyjny Stix 108 el.

335,00 zł

Treść: 1 szt.

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS74825

Polecamy z tej kategorii:

Sprawdź również:Zestaw konstrukcyjny Stix francuskiej marki OPPI to innowacyjna wielofunkcyjna zabawka, przeznaczona do rozwijania koncentracji, zdolności motorycznych i kreatywności u dzieci. W skład zestawu wchodzi: - 36 silikonowych półkul, - 36 silikonowych rurek - 36 deseczek z litego drewna bukowego z obustronnie zaokrąglonymi brzegami, - broszura z instrukcjami proponowanych wersji zabaw i przykładowymi kartami kreatywnymi,- bawełniany woreczek do przechowywania

 
Podczas zabawy można również skorzystać z kilku gotowych propozycji gry:
 
1. Gra dowolna
W tej wersji główną zasadą jest… brak zasad, a zadaniem – budowanie, tak po prostu. Warto jednak pamiętać o jednej ważnej zasadzie: jeśli chcesz kreatywnie łączyć różne wysokości, użyj systemu przegubów obrotowych, aby twoja konstrukcja była jak najbardziej stabilna.
 
2. Gra figuratywna
Z zestawem Stix utworzysz postaci zwierząt, budynki, mosty, a nawet całe miasta. UWAGA: W tym trybie gry przydadzą się karty kreatywne (do kupienia osobno).
 
3. Gra strategiczna: największa wieża
Polega na stworzeniu jak najwyższej wieży, bez upuszczania żadnych elementów oraz – co ważne – z wykorzystaniem wszystkich półkul, rurek i deseczek. Zadanie można wykonywać samodzielnie lub w grupie. Dasz radę dosięgnąć budowlą sufitu?
 
4. Gra zręcznościowa
To sprawdzian koordynacji i cierpliwości. Pierwszą deseczkę należy idealnie wyważyć na jednej lub kilku rurkach, a następnie kontynuować budowę, umieszczając takie same elementy po każdej ze stron tej deseczki. UWAGA: Oba elementy trzeba układać dokładnie w tym samym czasie, by nie wieża nie straciła równowagi! W tej wersji zabawy można grać w trybie współpracy lub rywalizacji (wówczas ten, kto pierwszy doprowadzi do upadku konstrukcji, przegrywa).
 
 
 Zabawka rozwija:

umiejętności motoryczne


wyobraźnię przestrzenną


poczucie równowagi


koncentrację
logiczne myślenie


kreatywność i chęć do eksperymentowania
zdolność obserwacji


zdolność podejmowania decyzji i ryzyka


pewność siebie


 Zabawka została zaprojektowana we Francji. Jest zapakowana w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
 
Zestawy Stix przeznaczone są dla wszystkich dzieci w wieku od 2 do 12 lat, które chcą się dobrze bawić, a przy tym rozwijać zdolności motoryczne, koncentrację i kreatywność! Dzięki różnym wariantom zestawów oraz możliwościom, jakie daje dany zestaw, zabawka dostosowuje się do wszystkich dzieci, oferując różne poziomy trudności.
 
Seria Stix to zestawy klocków i kart, które oferują zawsze kilka opcji kreatywnej i angażującej zabawy, ale są też doskonałym narzędziem terapeutycznym. Powstają z naturalnego litego drewna bukowego, pochodzącego z odpowiedzialnych źródeł (FSC) i nietoksycznego silikonu, zgodnego z europejską dyrektywą RoHS.
 
 
 
wiek: 2-12 lat
liczba elementów: 108
materiał: silikon RoHS, drewno FSC
design: Francja
waga produktu: 1,6 kg
wymiary opakowania: 37 x 25,5 x 10,5 cm
 
 
Grupa wiekowa: przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat), wiek szkolny (9-14 lat)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +, 9 lat +, 10 lat +, 12 lat +, 13 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.