Miś szumiący z funkcją usypiania - kremowy

159,00 zł

3 oceny/ocen

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS1085


Szumiący miś pomoże w trudnych wieczornych rytuałach zasypiania i pozwoli dziecku szybciej się wyciszyć.  Dziecko przez cały okres 9 miesięcy w łonie matki słyszy jej bicie serca, szumy i przytłumione dźwięki, dlatego po urodzeniu tak ważne jest by dziecka nie pozbawiać tych dźwięków i przytulać je jak najcześciej by słyszało bicie serca rodziców.

By wyjść naprzeciw  potrzebom  niemowlakom i ich rodzicom  firma Prince Lionheart proponuje Przytulankę misia, który wydaje różne ciekawe dla niemowląt dźwięki.

Wynaleziony przez lekarza i stosowany w szpitalach i domach na całym świecie, aby pomagać dzieciom spokojnie zasypiać.

  • Odtwarza autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety
  • 5-minutowe odtwarzanie z trybem gotowości, umożliwia automatyczną aktywację, gdy dziecko zaczyna głośno płakać lub gdy miś zostanie poruszony
  • Wyjmowane pudełko dźwiękowe może być przymocowane do szczebelków łóżeczka, wózka, fotelika samochodowego
  • W komplecie przytulanka / kocyk Silkie

Urządzenie Dźwiękowe zawiera autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety (odgłosy wód płodowych oraz bicia serca) nagrane w odległości 8 mm od ucha dziecka, godzinę przed porodem.  Autentyczne dźwięki z łona brzemiennej kobiety zalecane są dla dziecka już od narodzin, gdyż są to jedyne odgłosy rozpoznawane przez noworodka.

Małe urządzanie wkładamy do zasuwanej kieszonki w brzuszku misia i kładziemy obok dziecka by znajome dla niego dźwięki usypiały go i uspakajały.

DLACZEGO SZUM WÓD PŁODOWYCH I BICIE SERCA POMAGA DZIECKU ZASNĄĆ? 

Dźwięki z łona ciężarnej kobiety są zalecane dla dzieci już od pierwszych minut życia, ponieważ są to odgłosy doskonale rozpoznawane przez noworodka. W otoczeniu dobrze znanych dźwięków dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo. Marka Prince Lionheart zawsze stawia na rozwiązania zgodne z naturą i dlatego Tummy Sleep odtwarza naturalne dźwięki. W urządzeniu grającym nie ma żadnych sztucznych, elektronicznych dźwięków albo nagranych komputerowo melodii lub szumów, itd. – jest tylko naturalny dźwięk jaki otaczał dziecko przez pierwsze miesiące życia w łonie matki. Dziecko zna te dźwięki. 


URZĄDZENIE Z DETEKTOREM DŹWIĘKU I RUCHU Odtwarzanie dźwięków można włączyć w prosty sposób korzystając z włącznika umieszczonego na urządzeniu dźwiękowym. Głośność można dowolnie regulować. Po 5 minutach odtwarzania dźwięku urządzenie przechodzi w stan czuwania. Urządzenie uruchomi się ponownie gdy zarejestruje głos dziecka (np. płacz) lub gdy maskotka zostanie poruszona (np. potrącona przez dziecko lub dziecko poruszy materac). Wtedy ponownie zacznie się odtwarzać dźwięk przez 5 minut. Urządzenie dźwiękowe jest umieszczone w brzuchu misia, w specjalnej zapinanej kieszonce. Można je wyjąć i przyczepić np. do łóżeczka. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze – wystarczy je otworzyć i włożyć do niego baterie. Nie trzeba korzystać ze skomplikowanych aplikacji, ani w żaden sposób go programować. Po prostu włączyć urządzenie i ono będzie samo działało.


Wymiary misia : 28 x 13 cm

 

Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +
Oceny

Oceny 3 z 3

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


March 7, 2022 17:59

Super miś.

Mięciutki, ładnie szumi. Regulowana głośność.

December 20, 2021 15:32

Usypia ale nie ma kremowego smaku.

Miś jest suuuuuper. Matylda miała problem z zasypianiem. Dzięki niemu jest o wiele lepiej. Gratuluję takiej oferty.

May 13, 2021 09:00

Polecam !!!

super wykonany, przydatny, polecam !