Toddlekind, Mata piankowa puzzle na podłogę Classic

399,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Kolory
Numer produktu: PS72272.7

 
Classic Playmat to praktyczna mata piankowa dla dzieci do zabawy, wykonana z miękkiej pianki EVA. Mata  w kształcie puzzli zapewnia miękkie, komfortowe i bezpieczne podłoże dla dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Składa się z 9 kwadratowych płytek o grubości 1,2 cm, które łączą się ze sobą jak puzzle dzięki ząbkowanym bokom. Dzięki temu, że mata jest modułowa, można ją łatwo dopasować do różnych przestrzeni, a jej rozmiar jest praktycznie nieograniczony. W zestawie znajduje się również 14 wykończeniowych obrzeży, które pozwalają stworzyć jednolitą ramę dywanu. Możemy dokupić kolejny zestaw i powiększać ją według potrzeb. 
 
Mata piankowa Classic jest kwadratowa i ma wymiary 131x131cm po rozłożeniu, ale można ją rozbudować. Jest idealna do zabawy, wypoczynku, nauki raczkowania czy chodzenia już od pierwszych dni życia. To również świetne podłoże do ćwiczeń i nauki przewracania się dla niemowląt, do nauki czwarakowania. Również rodzic może korzystać z maty. Może pełnić funkcję maty do ćwiczeń. 

Mata ma delikatną fakturkę w romby dzięki czemu dziecko nie będzie się na niej ślizgać.  
Piankowa mata Toddlekind została wykonana z nietoksycznego materiału, który nie zawiera BPA, ftalanów, lateksu ani formamidu. Mata spełnia najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej, a także francuskie i amerykańskie standardy. Jest łatwa do utrzymania w czystości i higieniczna. Można ją wyczyścić wilgotną gąbką lub szmatką, a następnie dokładnie wytrzeć. Nie należy używać detergentów ani narażać na długotrwałą ekspozycję na wodę. Prosty i uniwersalny styl maty, wpisuje się we współczesne trendy. Mata piankowa jest dostępna w kilku pastelowych kolorach, co nadaje jej uniwersalny charakter i pozwala na łatwe dopasowanie do wystroju wnętrza.  
Mata Classic Playmat jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka praktycznego, ergonomicznego i bezpiecznego podłoża do zabawy dla dziecka.  

Cechy maty piankowej Toddlekind  
wiek: 0 m+ liczba elementów:  
9 płytek + 14 krawędzi
materiał: pianka EVA design: Niemcy
wymiary 1 elementu: ok. 43x43cm
Wymiar maty po rozłożeniu 131 x 131 cm
 grubość maty 1,2 cm
 bezpieczeństwo i jakość: EN71/CE, REACH, zatwierdzone przez CPSC
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.), maluch (12-36 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +, 12 m +, 18 m +, 2 lata +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.