Poofi, Wodoodporny pokrowiec Hygienic do poduszki do karmienia

39,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS76208

Wodoodporny pokrowiec HYGIENIC do poduszki do karmienia


Pasuje do:

Rozmiar: 50×60 cm
Waga: 0,1 kg

Skład:

Pokrowiec: 60% poliester, 40% poliuretan Materiał medyczny znajdujący zastosowanie w produktach takich jak np. materace szpitalne. Jest to materiał wodoodporny z przeznaczeniem do dezynfekcji. Łatwy do utrzymania w czystości, odporny na działanie środków do dezynfekcji oraz pranie w wysokiej temperaturze.

Pielęgnacja / pranie:

Pokrowiec można dezynfekować i prać w pralce w temp 60 stopni C.

Certyfikaty:

Wszystkie materiały używane w produktach POOFI posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka).

Opakowanie:

Woreczek foliowy

Wodoodporny pokrowiec HYGIENIC na poduszkę do karmienia Poofi to poszewka zabezpieczająca wsad poduszki do karmienia. Stosowanie pokrowca HYGIENIC pozwoli zabezpieczyć poduszkę np. na czas pobytu w szpitalu lub w sytuacjach, kiedy na przykład zmagacie się z problem częstego ulewania. Dzięki temu, że pokrowiec łatwo założyć i zdjąć możesz decydować kiedy Twoja poduszka ma spełniać funkcję wodoodporną, a kiedy nie jest to już potrzebne. Pokrowiec w estetyczny sposób chroni poduszkę do karmienia przed czynnikami zewnętrznymi.

Materiał, z którego jest wykonany to materiał medyczny. Jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, nie szeleści i nie jest "śliski" jak inne materiały wodoodporne. Pokrowiec jest zamykany na długi zamek błyskawiczny co ułatwia jego użytkowanie. Na pokrowiec możesz założyć dedykowaną nakładkę z bawełny organicznej Poofi lub zwykłą pieluszkę. Pokrowiec HYGIENIC bardzo łatwo jest utrzymać w czystości, wystarczy go przetrzeć wodą z mydłem lub innym środkiem dezynfekcyjnym. Można go też wyprać w pralce w temp 60 stopni C.
Grupa wiekowa: niemowlak (0-12 mies.)
Płeć: chłopiec, dziewczynka
Wiek dziecka: 0 +, 3 m +, 4 m +, 6 m +, 9 m +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.