Komplet Puzzle i Książka Lokomotywa Tuwima 12el 3+

79,00 zł

Aktualnie nie jest dostępny

Numer produktu: PS7658

Odkryj klasyczną „Lokomotywę” Juliana Tuwima w nowej odsłonie dzięki unikalnemu kompletowi, który łączy edukacyjną książkę z ilustracjami Katarzyny Boguckiej z angażującymi puzzlami. To idealny zestaw dla małych miłośników literatury i łamigłówek, rozwijający wyobraźnię oraz spostrzegawczość.

Dlaczego pokochasz komplet Puzzle i Książka Lokomotywa

  • Klasyczna treść w nowoczesnym wydaniu: Wiersz Juliana Tuwima z nowymi, intrygującymi ilustracjami Katarzyny Boguckiej, które nadają mu świeżości, zachowując jednocześnie retro klimat.
  • Połączenie zabawy i nauki: Interaktywny zestaw, który łączy radość z układania puzzli z wartością edukacyjną czytania i interpretowania wiersza.
  • Wysoka jakość wykonania: Książka wykonana z trwałej tektury, a puzzle z grubej, 3 mm tektury, zapewniając długotrwałe użytkowanie.

Co rozwija ta zabawka

  • Rozwój językowy i literacki: Zapoznanie z bogactwem polskiej poezji dziecięcej i rozwijanie umiejętności słuchania ze zrozumieniem.
  • Sprawność manualna i koordynacja wzrokowo-ruchowa: Układanie puzzli z 12 elementów wspiera rozwój małej motoryki i precyzji ruchów.
  • Wyobraźnia i kreatywność: Ilustracje Katarzyny Boguckiej pobudzają wyobraźnię, zachęcając do tworzenia własnych historii i interpretacji wiersza.
  • Aspekt analizy wizualnej: Dopasowywanie elementów puzzli do całościowego obrazu rozwija umiejętność dostrzegania detali i relacji między nimi.

Bezpieczeństwo i jakość

  • Certyfikaty: Choć konkretne certyfikaty jak CE, EN71, ASTM nie zostały podane dla tego produktu, jego wykonanie z bezpiecznych materiałów i dopuszczenie do sprzedaży na rynku europejskim sugeruje zgodność z podstawowymi normami bezpieczeństwa.
  • Materiały: Książka wykonana z kartonu, a puzzle z grubej tektury (3 mm), co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
  • Bezpieczeństwo: Brak ostrych krawędzi i małych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Jak się bawić

  • Wspólne czytanie i układanie: Rodzic czyta wiersz, a dziecko stara się dopasować ilustrację do treści, jednocześnie układając puzzle.
  • Odkrywanie szczegółów na ilustracji: Po ułożeniu puzzli, można wspólnie z dzieckiem odnaleźć na obrazku elementy opisane w wierszu.
  • Inspiracje dla rodziców: Zachęć dziecko do opowiedzenia własnej historii inspirowanej ilustracją lub stworzenia własnego wiersza o lokomotywie.

Najczęściej zadawane pytania

Od jakiego wieku jest odpowiedni komplet Puzzle i Książka Lokomotywa?

Komplet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Puzzle składają się z 12 elementów, co jest odpowiednie dla maluchów rozpoczynających przygodę z układankami, a treść wiersza jest zrozumiała dla przedszkolaków.

Z jakich materiałów wykonany jest komplet?

Książka wykonana jest z kartonu, a puzzle z grubej tektury o grubości 3 mm. Ilustracje stworzyła Katarzyna Bogucka.

Jakie są wymiary książki i puzzli?

Książka ma wymiary 19 x 134 x 9 mm i zawiera 16 stron. Ułożone puzzle tworzą obraz o wymiarach 980 x 164 mm.

Grupa wiekowa: maluch (12-36 mies.), przedszkolak (3-6 lat), wiek szkolny (6-9 lat)
Gwarancja: producenta 12 miesięcy
Płeć: dziewczynka
Wiek dziecka: 2 lata +, 3 lata +, 4 lata +, 5 lat +, 6 lat +, 7 lat +, 8 lat +
Oceny

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.