Obniżka! Janod, puzzle obserwacyjne w walizce Straż pożarna Expand

Janod, puzzle obserwacyjne w walizce Straż pożarna

Janod Janod Janod

PS9991

Nowy

w magazynie, wysyłamy w ciągu 24 h

81,88 zł

brutto

89,00 zł brutto

-8%

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Puzzle obserwacyjne Straż pożarna marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy ze sobą naukę i zabawę. Puzzle składają się z 208 elementów, które po ułożeniu przedstawiają akcję straży pożarnej. Dodatkowo w ramce puzzli znajdują się pojedyncze elementy, które należy odszukać na obrazku.  Opakowanie puzzli ma formę walizeczki z uchwytem, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Puzzle wykonane zostały z trwałego kartonu z idealnymi kształtami, które pozwalają dziecku na łatwe łączenie elementów. Zaprojektowane zostały we Francji.  

Układanie puzzli to zabawa stymulująca rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni oraz uczą cierpliwości.  

Wiek 4-7 lat 

WYmiary 50 x 50 cm

WYmiary opakowania: 28 x 9 x 27 cm

Płeć: chłopczyk
Grupa wiekowa: wiek szkolny ( 7-13 ), przedszkolak ( 3-6 ) lat
Kategoria wiekowa od 4 lat, od 6 lat, od 7 lat, od 5 lat
Materiał: karton
Styl, wzornictwo: nowoczesny, odważny

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.