Janod, gra memo Coccimemo, Expand

Janod, gra memo Coccimemo,

Janod

PS9488

Nowy

Niesamowita gra Coccimemo marki Janod z motywem biedronki, która  wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka jak i rodziców

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

125,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Intrygująca gra Coccimemo marki Janod z motywem biedronki.

Jest to doskonała gra typu memo, w której dziecko poszukuje dwóch identycznych obrazków poprzez podnoszenie drewnianych krążków.
Zabawka zawiera drewnianą planszę ze szczeliną z boku, do której wkłada się 5 kart z obrazkami.

Karty są bardzo trwałe i posiadają 3 poziomy trudności. Zabawa polega na tym, że kiedy gracz odnajdzie dwa identyczne obrazki, zabiera krążki, które je przykrywały i poszukuje kolejnych par.

Coccimemo to gra, która rozwija pamięć, pozwala ćwiczyć koncentrację oraz spostrzegawczość. Przyniesie dużo radości z zabawy całej rodzinie.

Produkt jest wykonany z drewna, estetycznie zapakowany w kartonowym pudełku. Będzie świetnym prezentem, który wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka jak i rodziców.Gra jest przeznaczona dla dzieci od 2 lat.

Wymiary:29,5 x 28 x 3 cm

bezpieczeństwo i jakość:
EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Płeć: uniwersalny
Kategoria wiekowa od 2 lat
Materiał: drewno
Styl, wzornictwo: nowoczesny

Janod to Francuska marka z 40 latami doświadczenia w produkowaniu zabawek dla najmłodszych: układanki drewniane, klocki drewniane, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Marka Janod została założona około 40 lat temu przez Louis Janod’a. Oglądając zabawki Janod nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki oraz głęboko przemyślanej konstrukcji mającej na celu pobudzanie zmysłów dziecka do prawidłowego funkcjonowania oraz kształtowanie jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.

Opinie