Boon, Stojak do suszarki Twig Grey Expand

Boon, Stojak do suszarki Twig Grey

Boon

PS25017

Nowy

Stojak doskonale współpracuje z produktami GRASS, LAWN i PATCH firmy BOON. Dzięki niemu zyskujemy wiele cennego miejsca na suszarce.

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

18,00 zł

brutto

W koszyku brakuje 299,00 zł do darmowej wysyłki.

Potrzebujesz trochę więcej przestrzeni?

Stojak doskonale współpracuje z produktami GRASS, LAWN i PATCH firmy BOON. Dzięki niemu zyskujemy wiele cennego miejsca na suszarce. Jest świetnym miejscem do suszenia smoczków i innych drobnych elementów. Poza tym jest to ładny gadżet i będzie stanowił ozdobę każdej kuchni.

Opis szczegółowy:

• Można na nim suszyć butelki, smoczki i inne elementy
• Na suszarce zapewnia miejsce do suszenia dużych rzeczy
• Nie zawiera BPA, PVC ani ftalanów
• Wymiary: 14x7x27 cm
• Można skompletować z produktami GRASS, LAWN i PATCH firmy BOON

Czyszczenie i pielęgnacja:
Nie wkładać do zmywarki. Dokładnie umyć przed pierwszym użyciem. Myć cyklicznie, tradycyjnie, w ciepłej wodzie z mydłem. Dokładnie wypłukać i suszyć na powietrzu. Nie wkładać do mikrofalówki. Nie wyparzać i nie sterylizować.Amerykańska firma Boon powstała w 2004 mając na uwadze dobro dziecka i jego rodziców. Produkty są tworzone z wysokiej jakości materiałów nie zawierających Bisfenolu A.  Każdy produkt Boon niesie korzyści i praktyczne rozwiązania  dla rodziców, ułatwiając im codzienne obowiązki przy opiece i zabawie. Nowoczesne rozwiązania i proste, oryginalne wzornictwo cieszy się duży  powodzeniem produktów również w Europie.

Opinie

Daria K.
Zweryfikowany zakup
2018-06-06

wygląda świetnie

Wygląda to bardzo fajnie, ale nie jest aż tak praktyczne jak się spodziewałam. Sama suszarka Boon jest świetna, niesamowicie praktyczna, uwielbiam ją. "Gałązki" stojaka są według mnie trochę za krótkie i odchylone pod zbyt małym kątem. Na stojaku mieszczą mi się maksymalnie 3 smoczki i 3 nakrętki od butelek.

Czy ten komentarz jest przydatny dla Ciebie? Tak Nie