Lista produktów marki Zoobies Pets

Zoobies to urocza przytulanka, wygodna poduszeczka i niezwykle miękki kocyk w jednym.

Jak narodziły się Zoobie… czyli z miłości do dzieci

Każde dziecko ma swoje ulubione przedmioty, z którymi się nie rozstaje. Dają mu poczucie komfortu, bezpieczeństwa i zaspokajają naturalną potrzebę posiadania czegoś własnego. Każde dziecko pragnie mieć przy sobie wszystkie swoje ulubione zabawki, przytulanki, podusie, kocyki szczególnie podczas podróży. Oczywiście możemy zabrać ze sobą pół dziecinnego pokoju, ale czy nie byłoby fajnie mieć to wszystko czego dziecko potrzebuje w jednej zabawce? Czy musimy zapakować pół samochodu? No i co mamy zrobić kiedy mamy dwoje, troje czy czworo dzieci i każda z naszych pociech zechce zabrać ze sobą wszystkie ulubione przedmioty? Właśnie z takiej potrzeby narodziło się Zoobie i jest odpowiedzią na wszystkie te pytania.

Każde dziecko może mieć swojego własnego ulubionego przyjaciela lewka, hipcia czy żółwika , który w krótkiej chwili zamieni się w mięciutką podusię lub cieplutki kocyk.


Nowoczesne wzornictwo… czyli liczy się pierwsze wrażenie

Zoobie od początku miały przyciągać uwagę nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność ale także ze względu na swój wygląd. Dlatego są tak kolorowe i słodkie. Materiały użyte do produkcji Zoobie zostały tak dobrane aby zwierzątka były jak najbardziej miękkie, puszyste i delikatne w dotyku, jednocześnie aby zachwycały swoim wyglądem. Projekty zaczerpnięte ze świata dzikich zwierząt były inspiracją do stworzenia unikalnej kolekcji zabawek, które dzieci pokochają od pierwszego wejrzenia.


Miękkie i delikatne… bo liczy się wygoda

Dzieci są wrażliwe same w sobie dlatego produkty tworzone dla nich powinny być puszyste, miękkie, i wykonane z delikatnych materiałów. Do wypełnienia Zoobie użyto specjalnych mikrogranulek, które sprawiają, że Zoobie są podatne na zgniatanie i ściskanie, a jednocześnie nie deformują się. Mikrogranulki są również hipoalergiczne co jest szczególnie ważne dla wrażliwej skóry dziecka. Kocyk został wykonany z niezwykle delikatnego i bardzo ciepłego koralowego polaru, a ponieważ można go odpiąć i uprać w pralce, jest łatwy do utrzymania w czystości.

Mniej