Kubek niekapek 4 w 1 niebiesko- zielony Expand

Kubek niekapek 4 w 1 niebiesko- zielony

(5/5)
1 ocen:
Brother Max Brother Max Brother Max

PS10417

Nowy

Kubek niekapek 4 w 1 niebiesko- zielony

Więcej szczegółów

Brak w magazynie

39,00 zł

brutto

Do łatwego i szybkiego przejścia od butelki do kubka idealnie sprawdzi się kubeczek treningowy 4 w 1, który oferuje komfort zarówno niemowlętom, jak i starszym dzieciom.

Kubeczek rośnie razem z dzieckiem i może być stosowany na cztery różne sposoby, w zależności od stadium rozwoju Twojego maleństwa - począwszy od etapu odstawiania od piersi, po naukę samodzielnego picia. Posiada profil pochylony do przodu, umożliwiający łatwiejsze przystawianie do ust dziecka, a jego miękki smoczek niekapek i łatwy uchwyt sprawiają, że przejście z butelki do kubka staje się znacznie łatwiejsze dla malucha.

Kubeczek jest lekki i idealny zarówno dla mamy, jak i dziecka podczas podróży.

od (Dobre,  Polska) dnia  09 May 2016 (Kubek niekapek 4 w 1 niebiesko- zielony) :
(5/5
Produkt został oceniony przez klienta bez opinii.

Brother Max jest młodą brytyjską marką dla dzieci, specjalizującą się w stylowych, innowacyjnych produktach dla dzieci i niemowlaków – obejmujących ofertą krzesełka, śliniaki, zabawki do kąpieli, akcesoria do karmienia dziecka. Firma zajmuje drugie miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem sprzedaży termometru cyfrowego. Produkty Brother Max oferują najwyższą jakość w przystępnej cenie. Sprzedawane w wielu sklepach w Wielkiej Brytanii, dostępne w 32 innych krajach, a od tego roku także w Polsce.