Obniżka! Straż pożarna kolejka drewniana zestaw 52 części Expand

Janod, straż pożarna kolejka drewniana zestaw 52 części

Janod Janod

PS14785

Nowy

Drewniany zestaw Express Straży Pożarnej z serii STORY francuskiej marki JANOD składa się z 33 przepięknie zaprojektowanych elementów.

Więcej szczegółów

wysyłamy w ciągu 72h

280,25 zł

brutto

295,00 zł brutto

-5%

Pełny opis

Drewniany zestaw Express Straży Pożarnej z serii STORY francuskiej marki JANOD składa się z 33 przepięknie zaprojektowanych elementów: torów, wiaduktu, bocznicy, pociągu straży pożarnej z lokomotywą i 3 wagonami, małego wozu strażackiego, helikoptera i innych drewnianych figurek, tj. dwóch strażaków, rannego, psa-pomocnika, sygnalizacji świetlnej, znaku ostrzegawczego, pożaru, hydrantu i drabiny. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw ze strażą pożarną w roli głównej. Zabawka została zaprojektowana we Francji Jest zapakowana w estetyczne, kartonowe pudełko i idealnie nadaje się na prezent.  

Pojazdy i kolejki drewniane JANOD z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów pozwala na tworzenie niepowtarzalnych historii, co pobudza kreatywne myślenie i wyobraźnię malca. Co więcej: zabawy narracyjne nigdy się nie nudzą! Wszystkie elementy z serii STORY pasują do siebie i do większości drewnianych kolejek innych marek, co pozwala na zebranie spójnej i sporej kolekcji. Ponadto drewniane zabawki ćwiczą zmysły, pomagają rozwijać zdolności manualne dziecka i jego poczucie estetyki.  

wiek: 3–8 lat
liczba elementów: 33
materiał: drewno
wymiary produktu: 40 x 12 x 40 cm
waga produktu: 2 kg
wymiary opakowania: 40 x 12 x 40 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Cechy

Płeć: chłopczyk, dziewczynka, uniwersalny
Kategoria wiekowa od 3 lat
Materiał: drewno

Opinie osób które zakupiły produkt

Bądź pierwszy oceń i napisz opinię !